KONKURSY


Kultury starożytne – kolebką zjednoczonej Europy

KULTURY STAROŻYTNE –

KOLEBKĄ ZJEDNOCZONEJ EUROPY


KULTURY STAROŻYTNE



Organizatorzy - Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1
oraz

Stowarzyszenie Rada Rodziców przy Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1



pod patronatem Prezydenta Miasta Łodzi






Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy na dwa spotkania – konsultacje, które mają pomóc w przygotowaniach uczniów zakwalifikowanych do III etapu konkursu Kultury starożytne – kolebką zjednoczonej Europy.

Można skorzystać z obu spotkań, można oczywiście wybrać tylko jedno z nich.
Spotkania przeznaczone są tylko dla nauczycieli.

Zakres spotkań:
- kwestie dotyczące wymogów III etapu;
- analizy dzieł sztuki w kontekście formalnym i ikonologicznym.

13 kwietnia, sobota – 11.00 – 12.30
Analiza formalna i ikonologiczna sztuki Egiptu i Grecji.

27 kwietnia, sobota – 11.00 – 12.30
Analiza formalna i ikonologiczna sztuki Rzymu i kultury oraz sztuki wczesnochrześcijańskiej.

Spotkania odbędą się w Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1, ul. Zawiszy Czarnego 39, sala nr 31.

W razie pytań, prosimy o kontakt telefoniczny: 607 28 66 10

Z wyrazami szacunku, Lucyna Urbańska




Grafik egzaminów ustnych
konkursu „Kultury starożytne – kolebką zjednoczonej Europy”

Ze względu na znaczną liczbę zakwalifikowanych uczniów
termin egzaminu rozszerza się:
egzaminy trwać będą od 6 maja do 8 maja.

Uwaga dotycząca tych szkół, które reprezentowane są przez więcej niż jednego ucznia:
W grafiku podajemy oczywiście nazwiska uczniów,
ale kolejność wchodzenia na egzamin ustalają uczniowie wraz z nauczycielem.
Daty spotkań, które mają Państwu pomóc przygotować uczniów do egzaminu ustnego, pojawią się 28 marca.

Na egzamin ustny przewidujemy około 25 minut na każdego ucznia.

l.p.

Data / godzina

Imię i nazwisko        

szkoła

 

6 maja
   9.00 – 12.20

                

 

1.         

 

ZUZANNA  PILARZ

172

2.         

 

ANNA PIETRASZEWSKA

172

3.         

 

WERONIKA SKIBINSKA

172

4.         

 

EWA  DEDECJUS

172

5.         

 

ANTONI  KRAWCZYK

172

6.         

 

JULIA JEZIERSKA

172

7.         

 

MARIA DĄBROWSKA

172

8.         

 

DAWID  NOSKOWSKI

172

 

 

 

 

 

9.         

12.20 – 13.10

LENA  JOKIEL

BEŁDÓW

10.       

 

KATARZYNA  KĄDZIELA

OPOCZNO

 

 

 

PRZERWA  13.10 – 14.00

 

11.       

14.00 – 15.40

OLIWIA  TĄDERA

TOMASZÓW

12.       

 

NATALIA  MIKINA

TOMASZÓW

13.       

 

KATARZYNA  ZIÓŁKOWSKA

TOMASZÓW

14.       

 

WIKTOR  WOŁCZYK

TOMASZÓW

 

 

l.p.

Data / godzina

Imię i nazwisko

szkoła

 

7 maja 
  9.00 – 11.30

 

 

      1

 

KATARZYNA  ZYCH

67

      2

 

EWA  ŁUCZAK

67

3

 

ANNA  GUMIŃSKA

67

4

 

HANNA  TROJANOWSKA

67

5

 

BARTEK  MIERZEJEWSKI

67

6

 

MARIANNA  GLAZNAP

67

7

11.30 – 11.55

ANTONINA  JANIK

91

8

11.55 – 12.20

KAROLINA  FRĄCZAK

MSP E. INNOWACYJNEJ

9

12.20 – 13.10

BARTOSZ  CZAJKA

RAWA  MAZ.

10

 

MAJA  KUCHARSKA

RAWA  MAZ.

 

 

PRZERWA  13.10 – 14.00

 

 

11

14.00 – 14.50

DAWID  JANKOWSKI

ZDUŃSKA  W.

12

 

MARTA  JURZYK

ZDUŃSKA  W.

13

14.50. – 15.15

WIKTORIA  SYGNET

58

14

15.15 – 15.40

MACIEJ  PIOTROWSKI

STO

 

l.p.

Data / godzina

Imię i nazwisko

szkoła

 

8 maja

 

 

      1

9.00 – 10.40

SZYMON  KOBYLAŃSKI

109

      2

 

IGA  MOTOW

109

3

 

NORBERT  JASKUŁA

109

4

 

ANASTAZJA  KRASKA

109

5

 

ZOFIA  MIELCZAREK

109

6

11.05 – 12.45

BARBARA  WÓJCIK

PIOTRKÓW

7

 

WERONIKA  MALINOWSKA

PIOTRKÓW

8

 

IGOR  KARDAS

PIOTRKÓW

9

 

IZABELA  CIUBA

PIOTRKÓW

10

12.45 – 13.10

BARTOSZ  KUKULSKI

48

 

 

 

PRZERWA  13.10 – 14.00

 

 

11

14.00 – 14.25

ZOFIA  KUBICKA

33

12

14.25 – 14. 50

JAN  BABOUT

ŁSO

13

14.50 – 15.15

HANNA  BOŁDYREW

SP  BERNARDYŃSKA

14

15.15 – 15.40

MATEUSZ  ŚCISŁO

KONSTANTYNÓW



Zgodnie z regulaminem, egzaminy ustne odbędą się w Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1, ul. Zawiszy Czarnego 39


Wyniki egzaminu pisemnego konkursu,
który odbył się 11 marca 2019 r.
„Kultury starożytne – kolebką zjednoczonej Europy”


l.p. Imię i nazwisko szkoła Wynik
      Gimnazjum   
  1.   Mateusz Ścisło Konstantynów   zakwalifikowany
  2.   Justyna Bystrzycka Konstantynów   niezakwalifikowana
  3.   Martyna Kozłowska Konstantynów   niezakwalifikowana
      Klasy VII – VIII   
  4.   Julia Hammer MSP Edukacji Innowacyjnej   niezakwalifikowana
  5.   Kamil Hyder MSP Edukacji Innowacyjnej   niezakwalifikowany
  6.   Karolina Frączak MSP Edukacji Innowacyjnej   zakwalifikowana
  7.   Zuzanna Pilarz SP 172   zakwalifikowana
  8.   Anna Pietraszewska SP 172   zakwalifikowana
  9.   Weronika Skibińska SP 172   zakwalifikowana
  5.   Ewa Dedecjus SP 172   zakwalifikowana
  11.   Dawid Jankowski Zduńska Wola SP 9   zakwalifikowany
  12.   Marta Jurzyk Zduńska Wola SP 9   zakwalifikowana
  13.   Barbara Wójcik Piotrków Tryb. SP 16   zakwalifikowana
  14.   Katarzyna Szewczyk Piotrków Tryb. SP 16   niezakwalifikowana
  15.   Natalia Chęcińska Piotrków Tryb. SP 16   niezakwalifikowana
  16.   Patrycja Fabjańska Kutno SP 1   niezakwalifikowana
  17.   Antonina Janik SP 91   zakwalifikowana
  18.   Szymon Florczak SP 91   niezakwalifikowany
  19.   Seweryn Woliński SP 91   niezakwalifikowany
  20.   Hanna Bołdyrew SP oo. Bernardynów   zakwalifikowana
  21.   Jakub Stalmach Rawa Mazowiecka SP 2   niezakwalifikowany
  22.   Aleksandra Boguszewska Rawa Mazowiecka SP 2   niezakwalifikowana
  23.   Bartosz Czajka Rawa Mazowiecka SP 2   zakwalifikowany
  24.   Oliwia Tądera Tomaszów SP 11   zakwalifikowana
  25.   Natalia
  Mikina-Witkowska
Tomaszów SP 11   zakwalifikowana
  26.   Katarzyna Ziółkowska Tomaszów SP 11   zakwalifikowana
  27.   Malwina Klimek Tomaszów SP 11   niezakwalifikowana
  28.   Zuzanna Marcinkowska SP ŁSO   niezakwalifikowana
  29.   Katarzyna Zych SP 67   zakwalifikowana
  30.   Agnieszka Borowiec SP 67   niezakwalifikowana
  31.   Ewa Łuczak SP 67   zakwalifikowana
  32.   Eryk Morawiec SP 67   niezakwalifikowany
  33.   Anna Gumińska SP 67   zakwalifikowana
  34.   Maksymilian Adasiewicz SP 67   niezakwalifikowany
  35.   Iga Łutowicz SP 67   niezakwalifikowana
      Klasy V – VI   
  36.   Kubicka Zofia SP 33   zakwalifikowana
  37.   Malinowska Weronika SP 16 Piotr.Tryb   zakwalifikowana
  38.   Kukulski Bartosz SP 48   zakwalifikowany
  39.   Kobylański Szymon SP 109   zakwalifikowany
  40.   Motow Iga SP 109   zakwalifikowana
  41.   Mierzejewski Bartek SP 67   zakwalifikowany
  42.   Krawczyk Antoni SP 172   zakwalifikowany
  43.   Sygnet Wiktoria SP 58   zakwalifikowana
  44.   Jeziorska Julia SP 172   zakwalifikowana
  45.   Dąbrowska Maria SP 172   zakwalifikowana
  46.   Glaznap Marianna SP 67   zakwalifikowana
  47.   Joskuła Norbert SP 109   zakwalifikowany
  48.   Noskowski Dawid SP 172   zakwalifikowany
  49.   Babout Jan ŁSO   zakwalifikowany
  50.   Trojanowska Hanna SP 67   zakwalifikowana
  51.   Kraska Anastazja SP 109   zakwalifikowana
  52.   Mielczarek Zofia SP 109   zakwalifikowana
  53.   Piotrowski Maciej STO   zakwalifikowany
  54.   Wołczyk Wiktor SP 11 Tomaszów   zakwalifikowany
  55.   Kardas Igor SP 16 Piotrków   zakwalifikowany
  56.   Ciuba Izabela SP 16 Piotrków   zakwalifikowana
  57.   Kucharska Maja SP 2 Rawa Maz.   zakwalifikowana
  58.   Kądziela Katarzyna SP Opoczno   zakwalifikowana
  59.   Jokiel Lena SP 12 Bełchatów   zakwalifikowana
  60.   Sławska Aleksandra SP 48   niezakwalifikowana
  61.   Ciepliński Aleksander ŁSO   niezakwalifikowany
  63.   Podogrodzki Piotr ŁSO   niezakwalifikowany
  64.   Szymczak Maria SP 48   niezakwalifikowana
  65.   Chęcińska Aniela SP 16 Piotrków   niezakwalifikowana
  66.   Zięba Maksymilian Opoczno   niezakwalifikowany
  67.   Pokrywka Jakub SP 172   niezakwalifikowany
  68.   Gawryszczak Aniela SP 2 Konstantynów   niezakwalifikowana
  69.   Okarmus Oskar SP 33   niezakwalifikowany
  70.   Sygnet Julia SP 58   niezakwalifikowana
  71.   Rak Albert SP 11 Tomaszów   niezakwalifikowany
  72.   Zysiak Andrzej SP 11 Tomaszów   niezakwalifikowany
  73.   Woicka Amelia SP 11 Tomaszów   niezakwalifikowana
  74.   Lemańczyk Paula SP 11 Tomaszów   niezakwalifikowana
  75.   Frąckowiak Anna SP 11 Tomaszów   niezakwalifikowana
  76.   Miłońska Maja ŁSO   niezakwalifikowana
  77.   Maniecka Kinga STO   niezakwalifikowana
  78.   Sanandowski Mateusz Opoczno   niezakwalifikowany
  79.   Radzik Zuzanna SP 2 Rawa Maz.   niezakwalifikowana
  80.   Grzeląska Wiktoria SP Bełdów   niezakwalifikowana
  81.   Sowińska Maja SP 16 Piotrków   niezakwalifikowana
  82.   Kryziński Maciej SP 9 Zduńska Wola   niezakwalifikowany
  83.   Frątczak Marcin SP 9 Zduńska Wola   niezakwalifikowany
  84.   Sobocińska Karolina SP 1 Koluszki   niezakwalifikowana
  85.   Łuszczyńska Ola SP 172   niezakwalifikowana
  86.   Assi Lara ŁSO   niezakwalifikowana
  87.   Tietz Aleksandra STO   niezakwalifikowana
  88.   Ławecki Aleksander SP 172   niezakwalifikowany
  88.   Karczewski Brunon SP 16 Piotrków   niezakwalifikowany
  89.   Kowalska Lena SP 16 Piotrków   niezakwalifikowana
  90.   Grab Aleksandra SP 16 Piotrków   niezakwalifikowana
  91.   Chlebowski Radosław SP 33   niezakwalifikowany
  92.   Kaczmarek Amelia SP 2 Konstantynów   niezakwalifikowana
  93.   Białowąs Patryk SP Bełdów   niezakwalifikowany
  94.   Jabłoński Franciszek STO   niezakwalifikowany
  95.   Dobrowolska Oliwia ŁSO   niezakwalifikowana
  96.   Szczurtek Wiktoria SP 11 Tomaszów   niezakwalifikowana
  97.   Węglińska Zuzanna SP 11 Tomaszów   niezakwalifikowana
  98.   Mizielska Agata SP 11 Tomaszów   niezakwalifikowana
  99.   Gienerowicz Adam SP 67   niezakwalifikowany
  100.   Zimnicka Katarzyna SP 11 Tomaszów   niezakwalifikowana
  101.   Cheba Daria SP 2 Konstatynów   niezakwalifikowana
  102.   Krajewski Igor SP 33   niezakwalifikowany
  103.   Brzezik Piotr SP 33   niezakwalifikowany
  104.   Wodzyńska Zuzanna SP 4 Łęczyca   niezakwalifikowana
  104.   Jakubowska Natalia SP 4 Łęczyca   niezakwalifikowana
  105.   Suska Agata SP 16 Piotrków   niezakwalifikowana
  106.   Kasierska Katarzyna SP 4 Łęczyca   niezakwalifikowana
  107.   Jaśkiewicz Maria Bełdów   niezakwalifikowana
  108.   Pietras Maja Bełdów   niezakwalifikowana
  109.   Michaś Anna Bełdów   niezakwalifikowana
  110.   Wiktorska Dominika SP 4 Łęczyca   niezakwalifikowana
  111.   Sobczak Kinga SP 4 Łęczyca   niezakwalifikowana
  112.   Bobińska Agata SP 4 Łęczyca   niezakwalifikowana
  113.   Stanios Julia SP 16 Piotrków   niezakwalifikowana
  114.   Bednarek Mikołaj SP 33   niezakwalifikowany
  115.   Kozakiewicz Oskar SP 33   niezakwalifikowany
  116.   Orłowska Maja Bełdów   niezakwalifikowana
  117.   Szczepanik Antoni SP 33   niezakwalifikowany
  118.   Kamoda Weronika SP 33   niezakwalifikowana

rozwiązanie testów - klucze »

| TEST 2019 GIMNAZJUM klucz |

| TEST 2019 klasy VII - VIII klucz |

| TEST 2019 klasy V - VI klucz |


»| Regulamin i karta zgłoszenia |«


»| Przykładowy test z eliminacji drugiego etapu. |«





Ogłoszenie wyników konkursu:

„Tradycje wielkanocne – ozdoba świąteczna”
zdoba świąteczna


Uroczyste wręczenie dyplomów

i nagród nastąpi

17 kwietnia 2019r.

o godz.17.00 w sali nr.23

w

Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1


Kategoria wiekowa:

szkoła podstawowa: klasy I – III

I miejsce – Wiktor Westwal

II miejsce – Aleksander Fortuna

III miejsce – Jakub Libiszewski


Wyróżnienia:

Teresa Adamczewska
Wikoria Matuszak
Marcel Burda
Kamil Wójcik
Kategoria wiekowa:

szkoła podstawowa: klasy IV – VIII

I miejsce – Filip Dudziński

II miejsce – Antoni Załęcki

III miejsce – Wiktoria Orzeszek


Wyróżnienia:

Igor Ciechowicz
Maja Niemirowicz
Marta Płuciennik
Jakub Łotkowski
Angelika Wlazeł
Dawid Walenciak

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy a laureatom gratulujemy.

Dla laureatów konkursu i osób wyróżnionych przygotowane są nagrody i dyplomy.
W przypadku nieobecności na podsumowaniu konkursu prosimy o odbiór nagród do 10.05.2019 r. Po tym terminie nagrody przechodzą na własność organizatora.



,,FASHION DEBIUT” 2019 -

ABSTRAKCJONIZM

FASHION DEBIUT Poprzednie edycje pokazały niezwykłą pomysłowość projektantek i projektantów, a to zrodziło ideę, aby kontynuować program i zaproponować tematykę z zakresu historii sztuki początków XX wieku. Tematem przewodnim konkursu ,,Fashion Debiut” w 2019 r. będzie ABSTRAKCJONIZM. Temat powinien się zawierać w strukturze materiału, barwach, dynamice kroju, pomyśle prezentacji. Użycie urządzeń i dodatkowych elementów, tj. materiałów, przedmiotów zagrażających zdrowiu i bezpieczeństwu uczestników jest niedozwolone. W wypadku niezastosowania się do w/w punktu regulaminu, praca zostanie wyłączona z konkursu, a prezentacja przerwana (mowa tu o materiałach łatwopalnych, cieczach i substancjach sypkich).

Fashion Debiut 2019

Po raz szósty młodzi projektanci i projektantki zmierzyli się z poważnym wyzwaniem - ABSTRAKCJONIZM. Ich zadaniem było zaprojektować strój, który byłby harmonijny pod względem struktury materiału, koloru, a także zgodny z motywem przewodnim.

| zobacz więcej |



Ogłoszenie wyników konkursu:

„TRADYCJE BOŻONARODZENIOWE

– ŚWIĘTY MIKOŁAJ - OZDOBA ŚWIĄTECZNA”.


ŚWIĘTY MIKOŁAJ
    Kategoria wiekowa:
    szkoła podstawowa: klasy I – III
  • I miejsce - Weronika Rogacka
  • II miejsce - Zofia Pierwoła
  • III miejsce - Julia Wiktor
    Kategoria wiekowa:
    szkoła podstawowa: klasy IV – VIII oraz gimnazjum
  • I miejsce - Kacper Trociński
  • II miejsce - Weronika Janecka
  • III miejsce - Irmina Kowalska
»| Wyniki konkursu |«

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy a laureatom gratulujemy.
Rozdanie nagród i dyplomów odbędzie się
18 grudnia (wtorek) o godz. 17.00

w sali nr 23 (świetlica) w CZP 1 ul. Zawiszy Czarnego 39

Wystawę prac konkursowych można oglądać do 7 stycznia 2019 r.



ART.TELE.DISC. 2019
KULTURA I KREACJA
KAŻDY MOŻE BYĆ TWÓRCĄ
WYMYŚL.NAKRĘĆ.PRZYŚLIJ.
ART.TELE.DISC.2019
KAŻDY MA MOC TWORZENIA TELEDYSKÓW
POMNÓŻ/WZBOGAĆ/SFERĘ TELEDYSKÓW
OPOWIADAJ KAMERĄ MUZYKĘ

| SZCZEGÓŁY | DETAILS | DETAILS | ПОДРОБНОСТИ |

Ogłoszenie wyników konkursu na ozdobę świąteczną:

„Tradycje wielkanocne – zaczaruj przedmiot codziennego użytku w ozdobę świąteczną”.
TRADYCJE WIELKANOCNE  2018

Jury postanowiło przyznać cztery równorzędne nagrody i trzy wyróżnienia w każdej kategorii

    Kategoria przedszkole:

    NAGRODY
  • Jasińska Martyna PM 110
  • Hebe Łucja PM 47
  • Dubla Nikola PM 165
  • Tracz Kornelia PM 81

WYRÓŻNIENIA
Wadlewska Barbara PM 73
Łuczyńska Nikola PM 49
Mikołajczyk Marietta PM 81

    Kategoria szkoła podstawowa:

    NAGRODY
  • Politańska Zuzanna SP5 w Zgierzu
  • Kwarciana Magdalena SP 5 w Zgierzu
  • Podstawek Filip SP 5 w Zgierzu
  • Piękniewska Julia SP 5 w Zgierzu

WYRÓŻNIENIA
Mosiołek Lena SP 7
Kudlińska Michalina SP 3
Juraszczyk Aleksandra SP 7

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy a laureatom gratulujemy.
Rozdanie nagród i dyplomów odbędzie się
26 marca (poniedziałek) o godz. 17.00
w sali nr 23 (świetlica) w CZP 1 ul. Zawiszy Czarnego 39

Wystawę prac konkursowych można oglądać do 7 kwietnia 2018 r.

TRADYCJE WIELKANOCNE  2018


Gala Finałowa ART.TELE.DISC. ŁÓDŹ 2018 ART.TELE.DISC. ŁÓDŹ 2018.

Galą Finałową zakończył się II Międzynarodowy Festiwal Twórców Teledysków, ART.TELE.DISC. ŁÓDŹ 2018. KAPITUŁA festiwalu nagrodziła teledyski w dziesięciu kategoriach. Gala Non-stop emitowana jest w naszej TELEWIZJI INTERNETOWEJ. Dziękujemy za dziś i zapraszamy w przyszłym roku. Nie zapomnij! Śpiewaj, tańcz i kręć!

| zobacz więcej |



FASHION DEBIUT 2018 FASHION DEBIUT 2018

Piątkowy poranek, 16 marca był bardzo zimny i wietrzny. Nic jednak nie zapowiadało, że po pokazach kubistycznych kreacji, wrócimy do białego, zaśnieżonego świata. A pierwotnie miała to być impreza, dla tych, którzy dzień wagarowicza chcieliby spędzić bardzo

| zobacz więcej |



WIELKA GALA FINAŁOWA ART.TELE.DISC. ŁÓDŹ 2017 ART.TELE.DISC. ŁÓDŹ 2017.

Wielką Galą Finałową zakończył się I Międzynarodowy Festiwal Twórców Teledysków, ART.TELE.DISC. ŁÓDŹ 2017. Jury festiwalu zdecydowało o utworzeniu ośmiu kategorii a w każdej z nich nominowano po trzy utwory. Gala Non-stop emitowana jest w naszej TELEWIZJI INTERNETOWEJ. Dziękujemy za dziś i zapraszamy w przyszłym roku. Nie zapomnij! Śpiewaj, tańcz i kręć!

| zobacz więcej |



Dopóki Ziemia kręci się…. Fashion Debiut 2017 Fashion Debiut 2017

Ładnie nam się data złożyła, dzień i rok, ta sama liczba, 17 marca 2017 r. Organizatorzy/ organizatorki i uczestnicy/uczestniczki IV edycji Konkursu dla Projektantów i Projektantek Mody FASHION DEBIUT 2017, mają już sporo doświadczenia, swobodnie poruszają się po długich korytarzach Centrum

| zobacz więcej |



CZTERY PORY ROKU W LESIE ŁAGIEWNICKIM

Inspiracje przyrodą - kształty, kolory, faktury, struktury

Tegoroczny temat przewodni - ZWIERZĘTA DUŻE I MAŁE

Na konkurs plastyczny dla uczniów IV-VI klas szkół podstawowych oraz młodzieży gimnazjalnej z Łodzi CZTERY PORY ROKU W LESIE ŁAGIEWNICKIM -Inspiracje przyrodą - kształty, kolory, faktury, struktury (tegoroczny temat przewodni - ZWIERZĘTA DUŻE I MAŁE) nadesłano 10 prac z czterech szkół podstawowych oraz 36 prac z siedmiu gimnazjów.
Jury w składzie:

Barbara Krzemińska-Sobczyk (przew.) - artysta plastyk, wicedyrektor CZP 1
Renata Ćwiek – artysta plastyk - nauczyciel Pracowni „Kolor” CZP 1
Bogumiła Mokwińska - nauczyciel Pracowni „Kolor” CZP 1
postanowiło przyznać:

w kat. szkół podstawowych:
wyróżnienie
ZBIGNIEW DĘBSKI – kl. IV SP 143 (n-l Joanna Kowalczyk)

w kat. gimnazjów:
nagrody:
SANDRA JAGODZIŃSKA – kl. III Gimn. 18 (n-l Dorota Rumas)
ALAN GRZELAK – kl. III Gimn. 24 (n-l Mirosław Malinowski)
JOANNA RAKOWSKA – kl. II Gimn. 38 (n-l Joanna Kowalczyk)

wyróżnienia:
SANDRA BOCIAN - kl. I Gimn. 44 (n-l Agnieszka Szeflińska)
KAROLINA KRAKOWIAK – kl. III Gimn. 38 (n-l Joanna Kowalczyk)
KATARZYNA GÓŹDŹ – kl. III Gimn. 38 (n-l Joanna Kowalczyk)

Prace zakwalifikowane na wystawę:
Patrycja Ratuszna kl. V SP 145 (n-l Aleksandra Kittel)
Julia Ciołkowska kl. III Gimn. 18 (n-l Dorota Rumas)
Marta Witczak kl. III Gimn. 19 (n-l Marta Jabłońska)
Aleksandra Słupczyńska kl. I Gimn. 24 (n-l Mirosław Malinowski)
Karolina Popiołkiewicz kl. I Gimn. 24 (n-l Mirosław Malinowski)
Arkadiusz Orszulak kl. III Gimn. 24 (n-l Mirosław Malinowski)
Wiktoria Lindner lat 14 Gimn. 5 (n-l Iwona Wiaderna-Siedlecka)
Natalia Cieślak kl. I Gimn. 2 (n-l Ewa Ludwisiak)
Natalia Popławska kl. II Gimn. 38 (n-l Joanna Kowalczyk)
Natalia Łuczak kl. III Gimn. 38 (n-l Joanna Kowalczyk)
Justyna Kryger kl. III Gimn. 38 (n-l Joanna Kowalczyk)
Bartłomiej Popławski kl. II Gimn. 38 (n-l Joanna Kowalczyk)
Anna Błoch kl. I Gimn 38 (n-l Joanna Kowalczyk)
Karolina Królasik kl. III Gimn. 38 (n-l Joanna Kowalczyk)
Dominika Michniewicz kl. III Gimn. 38 (n-l Joanna Kowalczyk)
Marek Rakowski kl. II Gimn. 38 (n-l Joanna Kowalczyk)
Zuzanna Gembarowska kl. I Gimn. 44 (n-l Agnieszka Szeflińska)
Julia Kisielewicz kl. I Gimn. 44 (n-l Agnieszka Szeflińska)
Aleksandra Nowakowska kl. I Gimn. 44 (n-l Agnieszka Szeflińska)

Na rozdanie dyplomów, nagród i wyróżnień oraz otwarcie wystawy zapraszamy dnia 2 czerwca 2016 r. (czwartek) o godz. 12.00, w Galerii Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi, ul. Zawiszy 39.
Alan Grzelak nagroda Joanna Rakowska nagroda Sandra Jagodzińska nagroda Karolina Krakowiak wyróżnienie Katarzyna Góźdź wyróżnienie Sandra Bocian wyróżnienie Zbigniew Dębski wyróżnienie youtube lightbox galleryby VisualLightBox.com v6.0

„CZTERY PORY ROKU W LESIE ŁAGIEWNICKIM”

Dziatwa 2 czerwca 2016 w naszej Galerii podsumowaliśmy konkurs plastyczny „CZTERY PORY ROKU W LESIE ŁAGIEWNICKIM” ( Inspiracje przyrodą - kształty, kolory, faktury, struktury). Tegoroczny temat przewodni to ZWIERZĘTA DUŻE I MAŁE.
| zobacz więcej |


FASHION DEBIUT 2016

Geniusz Bacha, Bach na gitarowych strunach W piątek 18 marca 2016 r. nowoczesna sala Centrum Promocji Mody łódzkiej ASP zapełniła się podekscytowanymi uczestnikami konkursu FASHION DEBIUT. W tym roku kreacje były inspirowane żywiołem „powietrze”. Ze 152 projektów profesjonalne jury
| zobacz więcej |




| Menu |
© 2019 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600