• Wersja kontrastowa ALT + 4

CENTRUM ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH NR 1 W ŁODZI
Baner

AKTUALNOŚCI

CZP 1 „MÓJ PAMIĘTNIK - KOPIUJ MISTRZA”

„MÓJ PAMIĘTNIK - KOPIUJ MISTRZA”

KOLEJNE NAGRODY W PRACOWNI „KOLOR” W XV MIĘDZYNARODOWYM W KONKURSIE PLASTYCZNYM „MÓJ PAMIĘTNIK - KOPIUJ MISTRZA” NAGRODY I WYRÓŻNIENIA ZDOBYLI:
POLA PIETRASZKO, GUSTAW PAWEŁCZYK, ZUZANNA PROŚNIEWSKA (N-L BOGUMIŁA MOKWIŃSKA), LENA KOŁATA (N-L RENATA ĆWIEK). WYRÓŻNIENIA: KUBA SŁOCZYŃSKI, MAJA CZAJKOWSKA, RÓŻA RYPLIŃSKA, ALICJA SARNA.
GRATULUJEMY !

PRACE NASZYCH LAUREATÓW


CZP 1 „MÓJ PAMIĘTNIK - KOPIUJ MISTRZA” „MARZENIA”

„MÓJ PAMIĘTNIK - KOPIUJ MISTRZA”

W XV MIĘDZYNARODOWYM W KONKURSIE PLASTYCZNYM „MÓJ PAMIĘTNIK - KOPIUJ MISTRZA” NAGRODY OTRZYMALI UCZESTNICY KLUBU „MARZENIA”:
KATARZYNA ZAWADZKA, PAWEŁ SŁOMSKI I WYRÓŻNIENIE ANDRZEJ PRZYGUCKI (N-L BOGUMIŁA MOKWIŃSKA).
GRATULUJEMY !

PRACE NASZYCH LAUREATÓW


CZP 1 KARTKI RETRO Z ŁODZI MALOWANE KAWĄ

KARTKI RETRO Z ŁODZI MALOWANE KAWĄ

MŁODZI ARTYŚCI Z PRACOWNI „KOLOR” ZDOBYLI NAGRODY W KONKURSIE PLASTYCZNYM ARCHITEKTURA ŁODZI - KARTKI RETRO Z ŁODZI MALOWANE KAWĄ:
JÓZEFA KREKORA, LAURA SPŁAWSKA, OLIWIA BRZEZIŃSKA. WYRÓŻNIENIE OTRZYMAŁA: NINEL PRZEGALIŃSKA (N-L RENATA ĆWIEK)
GRATULUJEMY !

PRACE NASZYCH LAUREATÓW


CZP 1 XIII PŁOCKIE KONFRONTACJE GITAROWE

XIII PŁOCKIE KONFRONTACJE GITAROWE

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE - XIII PŁOCKICH KONFRONTACJACH GITAROWYCH,
1 ŁÓDZKA ORKIESTRA GITAROWA WYWALCZYŁA ponownie III NAGRODĘ - BRĄZOWĄ STRUNĘ
GRATULUJEMY !
JURY POD PRZEWODNICTWEM WOJCIECHA PILICHOWSKIEGO DOSTRZEGŁO TAKŻE CZWÓRKĘ NASZYCH SOLISTÓW PRZYZNAJĄC IM WYRÓŻNIENIA

WIĘCEJ O XIII PŁOCKICH KONFRONTACJACH GITAROWYCH


CZP 1 Rozstrzygnięty został konkurs
„KULTURY STAROŻYTNE – KOLEBKĄ ZJEDNOCZONEJ EUROPY” - WYNIKI


CZP 1 Rozstrzygnięty został konkurs
„SZTUKA – ZWIERCIADŁO ŻYCIA” - WYNIKI

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE KONKURSÓW:

CZP 1 „CZŁOWIEK W RUCHU”

CZŁOWIEK W RUCHU

KOLEJNE SUKCESY MŁODYCH ARTYSTÓW Z PRACOWNI „KOLOR” W XXI OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „CZŁOWIEK W RUCHU”, ORGANIZOWANYM PRZEZ MDK W PABIANICACH NAGRODY OTRZYMALI:
ANTONINA RAFALĄT, MICHALINA KACZMAREK, ZUZANNA PROŚPIEWSKA (N-L BOGUMIŁA MOKWIŃSKA), MICHAŁ SARNA, JÓZEFA KREKORA, ANIELA SZEWCZYK, BARBARA PONIATOWSKA (N-L RENATA ĆWIEK) WYRÓŻNIENIE: BLANKA MICHALAK (N-L RENATA ĆWIEK)
GRATULUJEMY !

PRACE NASZYCH LAUREATÓW


CZP 1 „CZŁOWIEK W RUCHU” MARZENIA

CZŁOWIEK W RUCHU

W XXI OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „CZŁOWIEK W RUCHU”, ORGANIZOWANYM PRZEZ MDK W PABIANICACH NAGRODY OTRZYMALI:
KATARZYNA ZAWADZKA i PAWEŁ SŁOMSKI Z KLUBU „MARZENIA” PRACE WYKONANO POD KIERUNKIEM BOGUMIŁY MOKWIŃSKIEJ
GRATULUJEMY !

PRACE NASZYCH LAUREATÓW


CZP 1 Rozstrzygnięty został konkurs
„FASHION DEBIUT” 2021 - WYNIKI


CZP 1 „SMOK OBIBOK I JEGO PRZYJACIELE”

„SMOK OBIBOK I JEGO PRZYJACIELE”

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „SMOK OBIBOK I JEGO PRZYJACIELE”,
NAGRODY ZDOBYLI UCZESTNICY PRACOWNI „KOLOR”
JAKUB SŁOCZYŃSKI (N-L B. MOKWIŃSKA), JÓZEFA KREKORA (N-L R. ĆWIEK) WYRÓŻNIENIE ANNA SIEWIERSKA (N-L R. ĆWIEK)
GRATULUJEMY !

PRACE NASZYCH LAUREATÓW


CZP 1 XIII WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW

XIII Wojewódzki Przegląd Młodych Instrumentalistów

W XIII Wojewódzkim Przeglądzie Młodych Instrumentalistów w Aleksandrowie Łódzkim PRACOWNIA GITAR odniosła wielki sukces: I miejsce w kategorii zespoły wywalczył zespół „GIMBUSY”,
I miejsce w kategorii solistów zdobył Jremiasz Czarnecki,
1 ŁÓDZKA ORKIESTRA GITAROWA wykonując V SYMFONIĘ L. van Beethovena zajęła III miejsce
oraz Antoni Brzeziński otrzymał wyróżnienie.
GRATULUJEMY !

WIĘCEJ O XIII WOJEWÓDZKIM PRZEGLĄDZIE MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW

Wyniki XIII Wojewódzkiego Przeglądu Młodych Instrumentalistów - MDK w Aleksandrowie Łódzkim 2021 na YOUTUBE WYNIKI XIII WOJEWÓDZKIEGO PRZEGLĄDU MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW 2021


CZP 1 XIII WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW

XIII Wojewódzki Przegląd Młodych Instrumentalistów

Podsumowanie XIII Wojewódzkiego Przeglądu Młodych Instrumentalistów w Aleksandrowie Łódzkim:
Jury przyznało następujące nagrody zespołom i solistom pracowni muzycznej „ORFFA”: I miejsce: Milena Nowacka, I miejsce: zespół Orffa II, II miejsce: zespół Orffa grupa przygotowawcza, I miejsce: Duet Laura Sokolewicz i Maciej Filipiak, II miejsce: zespół Orffa & Piotr Wieczorkiewicz
GRATULUJEMY !

WIĘCEJ O XIII WOJEWÓDZKIM PRZEGLĄDZIE MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW

Wyniki XIII Wojewódzkiego Przeglądu Młodych Instrumentalistów - MDK w Aleksandrowie Łódzkim 2021 na YOUTUBE WYNIKI XIII WOJEWÓDZKIEGO PRZEGLĄDU MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW 2021


CZP 1 XII PŁOCKIE KONFRONTACJE GITAROWE

XII PŁOCKIE KONFRONTACJE GITAROWE

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE - XII PŁOCKICH KONFRONTACJACH GITAROWYCH, 1 ŁÓDZKA ORKIESTRA GITAROWA WYWALCZYŁA III NAGRODĘ - BRĄZOWĄ STRUNĘ
GRATULUJEMY !

WIĘCEJ O XII PŁOCKICH KONFRONTACJACH GITAROWYCH


CZP 1 „RHYTHM’N’TIME”

KONCERT „RHYTHM’N’TIME”

22 stycznia w STUDIU TVi odbył się kolejny KONCERT 0N-LINE pt. „RHYTHM’N’TIME”. JAROSŁAW PACZYŃSKI zabrał nas w porywającą podróż dookoła Rock’n’Rollowego świata. 🎥 produkcja TVi.

KONCERT „RHYTHM’N’TIME” W TVi


CZP 1 KONCERT NOWOROCZNY ZESPOŁÓW ORFFA

KONCERT NOWOROCZNY ZESPOŁÓW ORFFA

Na koncercie Noworocznym zaprezentowały się zespoły: ORFFA I - Беларусочка, Walc z filmu "Amelia", Still Water, Wonderland, Marsz Turecki, Bravestone, Błękitna Rapsodia. Oraz ORFFA II - Randez-Vous, Oxygene, Most na rzece Kwai, Zorba. 🎥 produkcja TVi.

KONCERT NOWOROCZNY ZESPOŁÓW ORFFA W TVi


ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA PROGRAMÓW
NASZEJ TELEWIZJI INTERNETOWEJ
TVI.DOMKULTURY.COM.PL


do góry