ZAPRASZAMY: DZIECI (od 2 do 4 lat) i ich opiekunów

ZAJĘCIA

 • ogólnorozwojowe
 • muzyczne
 • zabawy muzyczno - ruchowe
 • gry
 • język angielski

  Zapraszamy na zajęcia do Klubu Elfów:


 • Poniedziałek » 9.00-12.00
         (zajęcia ogólnorozwojowe godz. 10.00-11.00,
  czas swobodnej zabawy 9.00-10.00, 11.00-12.00)

 • Wtorek » 9.00-12.00
         (zajęcia ogólnorozwojowe godz.10.00-11.00,
  czas swobodnej zabawy 9.00-10.00, 11.00-12.00)

 • Czwartek » 9.00-12.00
         (zajęcia ogólnorozwojowe godz.10.00-11.00,
  czas swobodnej zabawy 9.00-10.00, 11.00-12.00)


ZAJĘCIA PROWADZĄ


mgr Joanna Matusiak


Patrycja Maciejewska

mgr Karolina Lutczyn-Friedek

mgr Agnieszka Graczyk



ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W SALACH 34 I 35 NA III PIĘTRZE



Serdecznie zapraszamy!


Tak się bawimy

W dniu 16 czerwca 2016 r.

Akademia Elfa odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia Akademii Elfa. Z tej okazji nasi najmłodsi uczestnicy brali udział w zabawach muzycznych i plastycznych, przygotowanych przez nauczycielki. Nie mogło zabraknąć malowania buziek
| zobacz więcej |


NIECH ŻYJE BAL!

BAL KARNAWAŁOWY ELFY 2016 1 lutego w Klubie Elfów odbył się wielki Bal Karnawałowy. Nie zabrakło kolorowych zwierzątek, wróżek, strażaków i księżniczek. Bawiliśmy się wspólnie przy znanych i lubianych utworach muzycznych. Mieliśmy także okazję pomalować sobie buzię i zaprezentować
| zobacz więcej |




KRASNALE I ELFY W BAŚNIOWEJ KAWIARENCE
18 listopada najmłodsi uczestnicy naszych zajęć, czyli Krasnale i Elfy z CZP nr 1 wraz z opiekunami po raz pierwszy wspólnie wybrali się do Baśniowej Kawiarenki, aby obejrzeć przedstawienie pod tytułem "Calineczka " wg H. Ch. Andersena. Podczas spektaklu dzieci poznały historię dziewczynki o niewielkim wzroście i wielkim sercu. Przedstawienie bardzo przypadło do gustu naszym maluchom ponieważ było wzbogacone o wiele pogodnych piosenek, nie brakowało też elementów komicznych oraz zabawnych postaci zwierząt. A na koniec miły akcent, tak lubiany przez dzieci ciasteczka i kompocik.

KRASNALE I ELFY W BAŚNIOWEJ KAWIARENCE KRASNALE I ELFY W BAŚNIOWEJ KAWIARENCE
FOTORELACJA ( KLIKNIJ NA ZDJĘCIE )



Bal Karnawałowy
24 lutego odbył się Wielki Bal Karnawałowy w Klubie Elfów. Wspólnych zabaw z rodzicami i wychowawcami nie było końca. Dzieci w pięknych karnawałowych przebraniach i makijażach bawiły przy dźwiękach znanych muzycznych przebojów dziecięcych. Wszyscy bawiliśmy się doskonale, nie możemy doczekać się kolejnej wspólnej imprezy.

Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
FOTORELACJA ( KLIKNIJ NA ZDJĘCIE )

Bale Mikołajkowe

Bale Mikołajkowe 2014 5 grudnia 2014 uczestnicy Klubu Elfa wszystkich naszych pracowni: plastycznej, tanecznej, teatralnej, muzycznej, języka angielskiego oraz świetlicy spotkali się na tegorocznym Balu Mikołajkowym. W świat magicznej zabawy mikołakowej wprowadziła nas
| zobacz więcej |


Mali absolwenci Akademii Elfa

Mali absolwenci Akademii Elfa 11 czerwca w Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1, nasi najmłodsi uczestnicy zajęć - dzieci z Akademii Elfów w wieku od 2 do 5 roku życia, uroczyście zakończyły swój pierwszy rok zajęć. Przez kilka ostatnich miesięcy pilnie uczyły się podstawowych zasad pracy w grupie
| zobacz więcej |


Ogrody Sztuki

Ogrody Sztuki 6 maja 2014 w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Lesie Łagiewnickim - Filii Centrum Zajęć nr 1 W Łodzi, odbyła się kolejna edycja Ogrodów Sztuki w ramach Festiwalu Sztuki Małego Dziecka. We wszystkich warsztatach aktywnie uczestniczyła grupa Klubu Elfów.
| zobacz więcej |




Ostatki dla najmłodszych
28 lutego w Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 miał miejsce wielki integracyjny Bal Karnawałowy dla najmłodszych uczestników naszych zajęć - dzieci z Klubu Elfów oraz Krasnali z Ogródka Jordanowskiego.
Wspólnych zabaw z rodzicami i wychowawcami nie było końca. Największą atrakcją tego balu było zamykanie dzieci w bańkach mydlanych. Bal poprowadził instruktor zajęć cyrkowych- Rafał Mikołajewski. Wszyscy bawiliśmy się doskonale, nie możemy doczekać się kolejnej wspólnej imprezy.

Ostatki dla najmłodszych Ostatki dla najmłodszych
FOTORELACJA ( KLIKNIJ NA ZDJĘCIE )



Morskie opowieści

25 lutego miało miejsce spotkanie dzieci z najmłodszej grupy Przedszkola Miejskiego nr 28 z naszymi Elfami. W klimacie morskich opowieści dzieci wybrały się w magiczną, pełną przygód podróż. Dzieci miały również okazję poznać rodzaje lalek teatralnych oraz zabaczyć przedstawienie pt. "Historia pewnej łyżeczki".

Bawiliśy się świetnie i już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania!

Morskie opowieści Morskie opowieści
FOTORELACJA ( KLIKNIJ NA ZDJĘCIE )



Elfy w Przedszkolu Miejskim nr 28

11 lutego 2014 roku grupa Elfów wraz z rodzicami odwiedziła Przedszkole Miejskie nr 28 przy ul. Racjonalizotorów. Dzieci wraz z rodzicami miały okazję zobaczyć przedszkole "od środka" oraz wraz z nieco starszymi kolegami - z najmłodszej grupy przedszkolnej, wziąć udział w warsztatach muzyczno-plastycznych.

Dla naszych Elfów była to bardzo ważna wizyta gdyż był to pierwszy krok w stronę nowego etapu, którym będzie właśnie przedszkole.

Elfy w Przedszkolu Miejskim nr 28 Elfy w Przedszkolu Miejskim nr 28
FOTORELACJA ( KLIKNIJ NA ZDJĘCIE )



Ratownicy medyczni

Dnia 08.11.2013 „Elfiki „ odwiedzili ratownicy medyczni ze Szkoły Policealnej Nr 2 im. M. Curie Skłodowskiej, którzy pokazali naszym milusińskim jak udzielać pierwszej pomocy.

Ratownicy medyczni Ratownicy medyczni
FOTORELACJA ( KLIKNIJ NA ZDJĘCIE )



Spotkanie z książką

Dnia 18.10.2013 roku nasze „Elfiki wzieły udział w zajęciach pt.”Spotkanie z książką”, które odbyło się w Bibliotece Miejskiej nr 6.

Spotkanie z książką Spotkanie z książką
FOTORELACJA ( KLIKNIJ NA ZDJĘCIE )



Jesienny Turniej Bajkowych Strof


Elfy 23 października nasi najmłodszi uczestnicy zajęć z Klubu Elfy - Ada Nowak i Agnieszka Duda oraz nieco starszy elf Mikołaj Mikołajewski, wzięli udział w 5 edycji Jesiennego Turnieju Bajkowych Strof w Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu w dwóch kategoriach
| zobacz więcej |




Bal Karnawałowy Elfów

25 stycznia 2013 r najmłodszi uczestniczy naszych zajęć - Elfy, wraz z rodzicami i opiekunami bawiły się na Balu Karnawałowym.
Zabaw i tańców nie było końca! Oprócz pięknych księżniczek,wróżek, dzielnych rycerzy, strażaków i dzikich zwierząt na naszym balu nie zabrakło prawdziwych gwiazd - wystąpiły najmłodsze uczestniczki grupy Łódzkich Mażoretek "Fame" oraz nasz cyrkowiec Eduardo.

Bal Karnawałowy Elfów Bal Karnawałowy Elfów
FOTORELACJA ( KLIKNIJ NA ZDJĘCIE )


Bal Mikołajkowy


7 grudnia 2012r naszych najmłodszych uczestników zajęć - dzieci z Klubu Elfów odwiedził św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami i panią Zimą. Dzieci wraz z rodzicami bawiły się przy muzyce i animacjach, zapraszając śpiewem Mikołaja, który bardzo cierpliwie obdarował nas pięknymi prezentami. 
Bal Mikołajkowy 2012 Bal Mikołajkowy 2012
FOTORELACJA ( KLIKNIJ NA ZDJĘCIE )

Urwisowo Na łodzkim portalu informacyjno - edukacyjno - rozrywkowym ukazał się artykułu
o naszych Elfach      POLECAMY >>




Elfy bal

 Bal Elfów

16 lutego nasi najmłodsi uczestnicy zajęć - Elfy miały swój Bal Karnawałowy.
W tym wyjątkowym dniu dzieci zamieniły się w przepiękne kolorowe postacie z bajek.
Naszą zabawę urozmaicił występ  Dziecięcej Grupy Cyrkowej Circus Eduardo pod przewodnictwem Rafała Mikołajewskiego.
Nie zabrakło również zabaw i tańców dla rodziców, którzy zakończyli bal wspólnym tańcem żab i bocianów.
Wszyscy bawiliśmy się znakomicie i już nie możemy doczekać się kolejnej wspólnej zabawy!  

Elfy - Bal Karnawałowy Elfy - Bal Karnawałowy Elfy - Bal Karnawałowy Elfy - Bal Karnawałowy Elfy - Bal Karnawałowy Elfy - Bal Karnawałowy
FOTORELACJA ( KLIKNIJ NA ZDJĘCIE )


NASZE FILMY




| Menu |
DZIECI Z TEOFILOWA I OKOLIC ZAPRASZAMY NA | "SPOTKANIA KRASNALI" |
© 2016 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600