KLUB EMDECZEK



ZAPRASZAMY: DZIECI I MŁODZIEŻ

ZAJĘCIA TYPU ŚWIETLICOWEGO


  • Gry i zabawy świetlicowe
  • Pomoc w odrabianiu lekcji
  • Zajęcia świetlicowe
  • Projekcje filmowe
  • Wycieczki
  • Zajęcia : komputerowe, kulinarne, muzyczne, plastyczne, sportowe, teatralne.


KLUB EMDECZEK

czynny jest
od poniedziałku do piątku
12.00 – 19.00

w soboty
9.00 – 15.00

PROGRAM ZAJĘĆ ŚWIETLICY „Klub Emdeczek”
NA ROK SZKOLNY 2016/2017


ODRABIANIE PRAC DOMOWYCH
pomoc w nauce i odrabianiu lekcji dla uczniów szkół podstawowych
poniedziałek- piątek 12.00-15.00

TĘCZOWE ZAJĘCIA
zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku 6 – 12 lat
poniedziałek 16.00 – 17.30

NA SPOROTWO
zajęcia sportowe dla dzieci w wieku 6 - 11 lat
czwartek 16.00 – 17.30

SŁODKIE CZWARTKI
zajęcia kulinarne dla dzieci i młodzieży w wieku 6-12 lat

PLAN IMPREZ ORGANIZOWANYCH w „Klubie Emdeczek”
W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
1. „Święto Dyni” – 20 września 2016r. ( wtorek)
2. „Hallowen” – 28 października 2016 r. (piątek)
3. „Andrzejki” - 30 listopada 2016 r. (środa)
4. „Mikołajki” - 5 grudnia 2016 r. (poniedziałek)
5. „Wigilia” - 22 grudnia 2016 r. (czwartek)
6. „Bal śnieżki” – 20 stycznia 2017r. (piątek)
7. „Bal karnawałowy” – 17 lutego 2017 r. (piątek)
8. „Jajeczko” – 13 kwietnia 2017 r. (poniedziałek)
9. „Dzień Dziecka” - 1 czerwca 2017 r. (czwartek) - impreza plenerowa

PLAN KONKURSÓW NA ROK 2016/2017
1. „Ozdoba świąteczna”- konkurs plastyczny – termin nadsyłania prac do 9 grudnia 2016 r., rozstrzygnięcie 13 grudnia 2016 r.

2. „Moja Planeta Ziemia”– konkurs wiedzowy – termin - 22 kwietnia 217r.

KIERMASZE ŚWIĄTECZNE 2016/2017

Kiermasz Świąteczny od 15 do 20 grudnia 2016r.
Kiermasz Świąteczny od 9 do 12 kwietnia 2017r.



Chionka

„Boże Narodzenie – kultywowanie tradycji -

dekoracyjne symbole świąt”- wyniki

Kl I-III

1) I miejsce: Jakub Pacholec, kl.II; S.P. nr 153 opiekun: p. Jolanta Głuszkowska
2) II miejsce: Igor Mroczkowski, kl. IIe; S.P. nr7 Żyrardów opiekun: p. Izabela Koźbiał
3) III miejsce: Franciszek Marcinkowski, kl. II; S.P. nr. 153 opiekun: p. Agnieszka Piekarska

Wyróżnienia:

1) Daniel Strugiński, kl.IIc; S.P. nr 153 opiekun: p. Jolanta Głuszkowska
2) Julia Filipiak, kl. IIc; S.P. nr 153 opiekun: p. Jolanta Głuszkowska
3) Oliwia Wilczyńska, kl.II; S.P. nr 166 opiekun: p. EwaPrzybyła
4) Julia Małecka, kl.I; S.P. nr 113 opiekun: p. Magdalena Bonecka
5) AyomideOluwajuyigbge, kl.Ia; S.P. nr 56 opiekun: p. Ewa Urbańska

Kl.IV-VI

1) I miejsce: Kinga Siennicka, kl.VI c; S.P nr. 114 opiekun: p. Emilia Kobyłecka
2) II miejsce: Pola Orłowska, kl. Vb; S.P. nr 153 opiekun: p. Dorota Glinkowska-Szkudlarek
3) III miejsce: Michał Basiak, kl.Vi; S.P. nr 30 w Lublinie 4) opiekun: p. Iwona Drozdowska- Orłowska

Wyróżnienia:

1) Krystian Batorski, kl. VI; S.P. nr 30 w Lublinie opiekun: p. Joanna Poniatowska
2) Wiktoria Sęk:, kl. IVb; S.P. nr 166 opiekun: p. Ewa Przybyła
3) Jakub Binięda, kl. VI; S.P. nr 30 w Lublinie opiekun: p. Iwona Drozdowska- Orłowska
4) Martyna Ujazda, klVa; S.P. nr 153 opiekun: p. Dorota Glinkowska-Szkudlarek
5) Zuzanna Maros, kl.V; Zespół Szkół Specjalnych Rafałówka 2 opiekun: Anna Łukasik



TAK JEST U NAS
01swietla 02swietla 02swietla
FOTORELACJA ( KLIKNIJ NA ZDJĘCIE )



ZAJĘCIA PROWADZĄ


mgr Ilona Chruślińska
Kierownik Działu Wychowawczego
mgr Jacek Szewczyk
mgr Joanna Matusiak
Specjalista Danuta Rolka
Specjalista Mirosław Cieślik

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W SALI NR 23 (II PIĘTRO)





NASZE FILMY




| Menu |
© 2016 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600