• Wersja kontrastowa ALT + 4

OGRÓD JORDANOWSKI - FILIA NR 1 CENTRUM ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH NR 1 W ŁODZI
Baner

SPOTKANIA KRASNALI

Dzieci w wieku od 2 do 4 lat i ich opiekunów zapraszamy na ogólnorozwojowe zajęcia "Spotkania Krasnali". Celem zajęć jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dzieci. Zajęcia trwają dwie godziny i odbywają się trzy razy w tygodniu w godzinach:

  • 8.30 - 10.30
  • 11.00 - 13.00

"Spotkania Krasnali" podzielone są na dwie części: rytmiczno - ruchową oraz plastyczną. Zajęcia mają na celu przygotowanie dzieci pod względem społecznym do pójścia do przedszkola. Dają możliwość zaadaptowania się w grupie rówieśniczej w towarzystwie opiekuna.


Podczas zajęć wspólnie się bawimy rozwijając przy tym: twórcze myślenie, motorykę małą i dużą, sprawność manualną, koordynację wzrokowo-ruchową. Część plastyczna ma na celu usprawnienie motoryki małej oraz grafomotoryki. Zajęcia plastyczne poprzedzone są rozgrzewką malutkich dłoni i palców. Staramy się, aby zajęcia były ciekawe dla maluszków. Korzystamy z różnych technik i materiałów plastycznych. Liczy się dla nas samodzielność dzieci. Pokazujemy, że przygoda z plastyką nie musi być nudna, nie boimy się ubrudzić. Spotkania Krasnali uczą współpracy i współdziałania w grupie. Podczas zajęć wdrażamy dzieci do nabywania umiejętności mówienia, słuchania i logicznego myślenia. Dużą wagę przykładamy na rozwój sensoryczny czyli naukę poprzez zmysły. Podczas naszych zajęć odbywają się, również imprezy okolicznościowe dla uczestników: Mikołajki oraz Bal Karnawałowy. Zajęcia odbywają się w świetlicy Ogrodu Jordanowskiego, ul. Łanowa 14b. Zapisy na zajęcia przyjmujemy osobiście lub pod nr tel. 42 652 11 52 w godzinach pracy placówki (8.00 - 18.00).


Zapraszamy


Zajęcia odbywają się u nas w świetlicy Ogrodu Jordanowskiego , ul. Łanowa 14b.


do góry