Teatr Lustro

ZESPÓŁ TEATRALNY „LUSTRO”

Co w trawie piszczy?


Spektakl Teatralny „Co w trawie piszczy” w reż. Doroty Mikołajewskiej jest pierwsza sztuką Dziecięcej Grupy Teatralnej ”Lustro”. Premiera tej sztuki miała miejsce 1 kwietnia 2011 roku w Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1, kolejno sztuka została zakwalifikowana i wystawiona podczas Uroczystego koncertu w ramach Festiwalu Sztuki Małego Dziecka w Teatrze Pinokio w Łodzi. Otrzymała wyróżnienie na Przeglądzie Teatrów Profilaktycznych w Domu Kultury 502.

Sztuka przenosi nas w tajemniczy mikrokosmos gdzie rządy sprawują owady, które podobnie jak my żyją w grupie gdzie nie trudno o konflikty. Gówna bohaterka gąsienica (Klaudia Prętkiewicz) jest nowa i ma problem z adaptacją w grupie. Sprawy nie ułatwia dziwaczny wygląd gąsienicy. Owadom trudno jest zaakceptować nowego członka grupy, który bardzo różni się od pozostałych, jednak szybko przekonują się, że to nie wygląd lecz wnętrze jest najważniejsze.
WIDEO


ZDJĘCIA

Co w trawie piszczy? Co w trawie piszczy? Co w trawie piszczy? Co w trawie piszczy? Co w trawie piszczy? Co w trawie piszczy? Co w trawie piszczy? Co w trawie piszczy? Co w trawie piszczy? Co w trawie piszczy? Co w trawie piszczy? Co w trawie piszczy? Co w trawie piszczy? jquery lightbox with html contentby VisualLightBox.com v6.0


| MENU |
© ZESPÓŁ TEATRALNY „LUSTRO”    2014 CZP nr 1 91 - 818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600