Teatr Lustro

ZESPÓŁ TEATRALNY „LUSTRO”

Bajka o Smoku Kubie


Spektakl teatralny „Bajka o smoku Kubie” w reż. Doroty Mikołajewskiej został zrealizowany na podstawie scenariusza Mariusza Kozubka. Premiera sztuki miała miejsce 25 kwietnia w Domu Kultury 502 podczas Lalkowych Spotkaniach Teatralnych gdzie został wyróżniony.

Sztuka łamie nieco stereotypy, opowiada o niezwykle sympatycznym lecz tchórzliwym smoku (w roli głównej Nadia Rabsz) oraz o rozkapryszonych królewnach, którym od małego tłumaczono, że smoki są złe i należy z nimi walczyć. Smok Kuba, przeżywa różne przygody, spotyka też na swojej drodze różnych ludzi, by w końcu odnaleźć w sobie siłę i odwagę do bycia dobrym.

Niezwykły nastrój wprowadza muzyka na żywo w wykonaniu naszej aktorki z grupy -Julii Skorupy.

Przedstawienie jest pierwsza próbą teatru lalek uczyliśmy się animować następujące lalki: kukły, pacynki i jawajki.
WIDEO


ZDJĘCIA

Bajka o Smoku Kubie Bajka o Smoku Kubie Bajka o Smoku Kubie Bajka o Smoku Kubie Bajka o Smoku Kubie Bajka o Smoku Kubie Bajka o Smoku Kubie Bajka o Smoku Kubie Bajka o Smoku Kubie Bajka o Smoku Kubie Bajka o Smoku Kubie Bajka o Smoku Kubie Bajka o Smoku Kubie Bajka o Smoku Kubie Bajka o Smoku Kubie Bajka o Smoku Kubie Bajka o Smoku Kubie jquery lightbox with html contentby VisualLightBox.com v6.0


| MENU |
© ZESPÓŁ TEATRALNY „LUSTRO”    2014 CZP nr 1 91 - 818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600