Teatr Lustro

ZESPÓŁ TEATRALNY „LUSTRO”

Bajka o Niczym


Spektakl teatralny „Bajka o Niczym” w reż. Doroty Mikołajewskiej został zrealizowany na podstawie książki Marii Mariańskiej – Czernik „Nic”. Premiera sztuki miała miejsce 13 kwietnia 2012 w Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi, z pośród wszystkich spektakli został on najwięcej razy wystawiony , reprezentował naszą placówkę – jako jedyną w Łodzi - na Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa” w 2013 roku gdzie otrzymał nagrodę Dziecięcego Jury oraz na Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Heca” w Płocku, gdzie otrzymał wyróżnienie.

Sztuka jest nieco abstrakcyjną, pełną niedomówień wędrówką głównego bohatera, który nie ma imienia i tak naprawdę do końca nie wiadomo kim lub czym jest.

Być może tajemniczy Nic to wartości, których nie widać, a o istnieniu których wszyscy wiemy?
WIDEO


ZDJĘCIA

Bajka o Niczym Bajka o Niczym Bajka o Niczym Bajka o Niczym Bajka o Niczym Bajka o Niczym Bajka o Niczym Bajka o Niczym Bajka o Niczym Bajka o Niczym Bajka o Niczym Bajka o Niczym Bajka o Niczym Bajka o Niczym Bajka o Niczym Bajka o Niczym jquery lightbox with html contentby VisualLightBox.com v6.0


| MENU |
© ZESPÓŁ TEATRALNY „LUSTRO”    2014 CZP nr 1 91 - 818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600