Teatr Lustro

ZESPÓŁ TEATRALNY „LUSTRO”

Bajka o Czasie


Spektakl teatralny „Bajka o czasie” w reż. Doroty Mikołajewskiej został zrealizowany na podstawie powieści Elizy Piotrowskiej pod tym samym tytułem. Jest pierwszym spektaklem młodszej części –Dziecięcej Grupy Teatralnej „Lustro”. Premiera spektaklu miała miejsce 10 maja 2013 roku w Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi. Spektakl został nagrodzony II miejscem na Przeglądzie Teatrów w Szkole Podstawowej nr 120.

Sztuka porusza niezwykle ważny problem jakim jest brak czasu dla dzieci w rodzinie. Bohaterowie sztuki to dwie rodziny zamieszkujące niezwykle tajemnicze miasteczka - Zegarków Górny i Zegarków Dolny. Nasz tytułowy Czas pozostaje ciągle niezmienny a fakcie czy naszego, drogocennego czasu nie odbiorą nam telefony komórkowe i telewizory, decydujemy wyłącznie my sami. Sztuka pozostawia widzowi pozytywne przesłanie: pomimo różnych problemów z ciągle uciekającym czasem, zawsze jest czas na zmianę .

Spektakl został wzbogacony krótkim filmikiem, w którym dzieci opowiadają o swoich przemyśleniach na temat bohaterów sztuki oraz ciągle brakującego czasu w ich życiu.
WIDEO


ZDJĘCIA

Bajka o Czasie Bajka o Czasie Bajka o Czasie Bajka o Czasie Bajka o Czasie Bajka o Czasie Bajka o Czasie Bajka o Czasie Bajka o Czasie Bajka o Czasie Bajka o Czasie jquery lightbox with html contentby VisualLightBox.com v6.0


| MENU |
© ZESPÓŁ TEATRALNY „LUSTRO”    2014 CZP nr 1 91 - 818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600