Zawody na Orientację

Popularne Zawody na Orientację w lesie łagiewnickim

Ranking POZNO 2013/2014



ZASADY:
- ilość osób, ostatnia dostaje 1pkt
- patrole i NKL nie są brane pod uwagę
- 1mce +5, 2mce +3, 3mce +1

10.12

16.11

16.12

21.12

11.01

08.02

08.03

SUMA

ELITA KOBIET

1

Biniecka Małgorzata

Azymut

3

6

13

9

7

8

5

51

2

Filipowska Aleksandra

Orientuś

6

9

0

6

1

4

6

32

3

Jaśkiewicz Magdalena

Azymut

9

0

7

7

2

0

3

28

4

Stankiewicz Agata

Orientuś

0

0

10

15

0

0

0

25

5

Królik Kinga

Azymut

0

3

4

3

3

1

10

24

6

Kaźmierczak Aneta

Orientuś

0

5

0

4

0

14

0

23

7

Gwóźdź Ewa

Orientuś

0

0

0

12

10

0

1

23

8

Paszyńska-Ewiak Alicja

Orientuś

0

7

1

0

5

6

0

19

9

Ścieszko Natalia

Orientuś

0

12

0

0

0

0

4

16

10

Cych Weronika

 WKS Śląsk   Wrocław

0

15

0

0

0

0

0

15

11

Chwiałkowska Matylda

Orientuś

1

1

0

2

0

11

0

15

12

Giełzak Sabina

Azymut

0

0

0

0

13

0

0

13

13

Siess Małgorzata

Azymut

0

4

5

1

0

2

0

12

14

Gryzio Sylwia

Azymut

0

0

2

5

0

0

0

7

15

Kaźmierczak Marzena

Orientuś

0

0

0

0

4

3

0

7

16

Kozioł Dagmara

ind

0

0

0

0

0

5

0

5

17

Magierska Zuzanna

Orientuś

0

0

3

0

0

0

0

3

18

Sysio Joanna

Azymut

0

2

0

0

0

0

0

2

19

Bartczak Natalia

Orientuś

0

0

0

0

0

0

2

2

ELITA MĘŻCZYZN

1

Pabich Mariusz

Azymut

0

14

11

18

20

17

0

80

2

Rzeńca Krzysztof

Orientuś

0

0

6

26

17

7

19

75

3

Charuba Łukasz

Orientuś

0

9

0

16

14

14

12

65

4

Ciekański Mateusz

Azymut

0

17

9

20

0

1

17

64

5

Gryzio Łukasz

Azymut

0

0

0

17

11

0

22

50

6

Pabich Maria

Azymut

0

7

2

14

12

11

0

46

7

Student Kamil

Orientuś

12

1

0

11

6

0

14

44

8

Szurgot Przemysław

ind

3

6

17

7

4

0

0

37

9

Mordaka Mariusz

ind

1

5

10

8

3

4

4

35

10

Pabich Tomasz

Azymut

0

0

8

13

1

0

13

35

11

Marciniak Patryk

Azymut

0

0

0

10

9

2

11

32

12

Marcjanek Maciej

IND.

0

0

0

23

0

8

0

31

13

Michalak Marcin

CykloManiak

0

0

20

0

7

0

0

27

14

Pałka Szymon

Orientuś

0

0

14

12

0

0

0

26

15

Siess Grzegorz

Azymut

4

3

12

4

0

0

0

23

16

Zuchmański Przemysław

Orientuś

9

0

0

0

0

6

8

23

17

Krempiński Piotr

Azymut

0

0

0

9

5

0

9

23

18

Mazur Michał

Azymut

0

8

3

0

0

0

10

21

19

Lewandowski Krzysztof

Orientuś

0

4

5

3

2

5

0

19

20

Łubis Michał

Azymut

0

0

0

0

8

9

0

17

21

Piłkowski Tadeusz

Orientuś

0

0

0

15

0

0

0

15

22

Podzyński Paweł

Orientuś

0

11

0

0

0

0

0

11

23

Giełzak Sabina

Azymut

0

2

4

5

0

0

0

11

24

Podziński Rafał

ind.

0

0

0

0

10

0

0

10

25

Deredos Bruno

Orientuś

0

0

7

0

0

0

0

7

26

Matusiak Daniel

1 Batalion Kawalerii Powietrznej

0

0

0

0

0

0

7

7

27

Pawełczyk Kacper

Orientuś

6

0

0

0

0

0

0

6

28

Paszgad

IND

0

0

0

6

0

0

0

6

29

Łukasiak Maciej

1 Batalion Kawalerii Powietrznej

0

0

0

0

0

0

6

6

30

Pawełczyk Tomasz

ind.

0

0

0

0

0

0

5

5

31

Stolarczyk Wojciech

ind

0

0

0

0

0

3

0

3

32

Kamiński Grzegorz

1 Batalion Kawalerii Powietrznej

0

0

0

0

0

0

3

3

33

Papis Robert

ind

2

0

0

0

0

0

0

2

34

Ratajczyk Tomasz

Azymut

0

0

1

1

0

0

0

2

35

Sosiński Karol

1 Batalion Kawalerii Powietrznej

0

0

0

0

0

0

2

2

36

Baran Tomasz

1 Batalion Kawalerii Powietrznej

0

0

0

0

0

0

1

1

ŁATWA KOBIET

1

Krempińska Julia

Azymut

6

7

3

12

6

11

16

61

2

Cygan Agata

SP 101

0

0

9

9

9

3

8

38

3

Pukacz Justyna

GIM. 12

0

0

1

4

3

5

6

19

4

Wojnar Hanna

ind

9

2

6

0

0

0

0

17

5

Jurkowska Anna

SP 101

0

0

0

0

0

0

13

13

6

Wiercińska Anna

Metalowiec

0

1

0

3

0

2

5

11

7

Minda Maja

GIM 33

0

10

0

0

0

0

0

10

8

Kinalska Zofia

Orientuś

0

0

0

0

0

0

10

10

9

Jędryka Agata

Azymut

0

0

0

0

0

8

0

8

10

Mamos Magda

Metalowiec

0

0

0

6

0

0

2

8

11

Jurkowska Katarzyna

SP 101

0

0

0

0

0

0

7

7

12

Wiercińska Irena

Metalowiec

0

0

0

2

0

0

4

6

13

Domaradzka Julia

Azymut

1

4

0

0

0

0

0

5

14

Kołodziejczyk Marta

Azymut

3

0

0

0

0

0

0

3

15

Bukowian Wiktoria

Metalowiec

0

0

0

0

0

0

3

3

16

Kwiek Barbara

ind

0

0

0

1

0

0

0

1

17

Frydrych Mikołaj

ind

0

0

0

0

1

0

0

1

18

Pabich Hanna

Azymut

0

0

0

0

0

1

0

1

19

Frankenberg Aleksandra

SP Stare Skoszewy

0

0

0

0

0

0

1

1

ŁATWA MĘŻCZYZN

1

Sztranek Jan

Azymut

10

16

12

12

9

14

13

86

2

Krempiński Franciszek

Azymut

13

7

6

2

1

5

9

43

3

Rzeńca Tomasz

Orientuś

16

8

0

0

0

0

0

24

4

Frydrych Patryk

Azymut

8

13

0

0

0

0

0

21

5

Koterba Szymon

Metalowiec

0

1

4

9

0

6

0

20

6

Olasik Roman

Metalowiec

0

10

0

0

4

0

0

14

7

Fastyn Marcin

ind.

0

0

9

4

0

0

0

13

8

Sławiński Mikołaj

ind.

0

0

0

0

12

0

1

13

9

Palczyński Sebastian

Azymut

0

0

0

0

0

11

0

11

10

Kacprzyk Oskar

Azymut

2

0

0

0

0

8

0

10

11

Grabowski Marcin

SP 101

0

0

0

0

0

0

10

10

12

Deszcz Michał

Metalowiec

3

6

0

0

0

0

0

9

13

Słomczyński Ignacy

Orientuś

7

0

0

0

0

0

0

7

14

Majewski adam

Orientuś

0

0

0

0

3

0

4

7

15

Słomczyński Filip

Orientuś

6

0

0

0

0

0

0

6

16

Tłokiński Jakub

Metalowiec

0

0

0

0

6

0

0

6

17

Horwat Adam

Azymut

5

0

0

0

0

0

0

5

18

Grzymkiewicz Mateusz

Orientuś

0

5

0

0

0

0

0

5

19

Fastyn Marcin

ind.

0

3

0

0

2

0

0

5

20

Kwiek Barbara

ind.

0

0

3

0

0

2

0

5

21

Nerczak Jakub

SP Stare Skoszewy

0

0

0

0

0

0

5

5

22

Bartos Zbigniew

Orientuś

4

0

0

0

0

0

0

4

23

Kupis Tymek

SP 28

0

4

0

0

0

0

0

4

24

Morawski Mikołaj

Orientuś

0

0

0

3

0

0

0

3

25

Mstowski Mariusz

Metalowiec

0

0

0

0

0

3

0

3

26

Piotrowski Piotr

SP Stare Skoszewy

0

0

0

0

0

0

3

3

27

Kaźmierczak Krzysztof

ind.

0

0

2

0

0

0

0

2

28

Dziubek Szymon

SP Stare Skoszewy

0

0

0

0

0

0

2

2

29

Morawski Michał

Orientuś

1

0

0

0

0

0

0

1

30

Stolarczyk Alex

Metalowiec

0

0

1

0

0

0

0

1

31

Frydrych Mikołaj

ind.

0

0

0

1

0

0

0

1

ŚREDNIA KOBIET

1

Fortuniak Weronika

Gimn 29

6

5

10

9

12

7

9

58

2

Proga Agnieszka

Orientuś

14

11

4

6

9

4

3

51

3

Block Amelia

Orientuś

8

8

0

0

1

10

6

33

4

Wiecha Dominika

Gimn 29

5

3

7

3

6

0

0

24

5

Konc Katarzyna

Azymut

11

0

0

0

0

0

0

11

6

Morawska Małgorzata

Orientuś

0

2

1

1

3

0

0

7

7

Kurzawińska Elżbieta

ind

2

0

0

0

2

1

1

6

8

Mordaka Magdalena

ind

4

0

0

0

0

0

0

4

9

Kwiek Barbara

ind

0

0

0

0

4

0

0

4

10

Wiktorska Natalia

GIM. 34

0

0

2

0

0

2

0

4

11

Słaboń Renata

ind

3

0

0

0

0

0

0

3

12

Majewska Maria

ind

1

0

0

0

0

0

0

1

13

Mazur Katarzyna

Azymut

0

1

0

0

0

0

0

1

ŚREDNIA MĘŻCZYZN

1

Sztranek Paweł

Azymut

3

5

7

11

9

23

10

68

2

Jaksa Mateusz

Azymut

0

10

9

6

15

12

7

59

3

Bartos Grzegorz

Orientuś

9

0

13

0

6

20

0

48

4

Bartos Zbigniew

Orientuś

0

0

8

0

7

15

14

44

5

Boik Maciej

Azymut

0

0

16

0

0

9

17

42

6

Parmee Maciej

Orientuś

0

0

19

14

0

0

0

33

7

Dytkiewicz Konrad

Orientuś

0

2

1

8

2

10

6

29

8

Słomczyński Ignacy

Orientuś

0

0

5

3

4

6

9

27

9

Andrzejczak Maciej

Azymut

6

7

0

0

5

8

0

26

10

Horwat Radosław

Azymut

0

13

0

0

0

11

0

24

11

Pytlos Norbert

Orientuś

0

4

6

1

1

0

12

24

12

Tłokiński Jakub

Metalowiec

0

0

4

0

0

14

5

23

13

Kowalski Paweł

ind

0

0

0

0

0

0

20

20

14

Kowalski Paweł

ind

0

0

0

0

0

17

0

17

15

Deszcz Michał

Metalowiec

0

0

2

2

12

0

0

16

16

Fastyn Marcin

ind

0

0

0

0

0

7

8

15

17

Tłokiński Adam

Metalowiec

0

0

0

0

0

13

0

13

18

Olasik Roman

Metalowiec

0

0

3

5

0

4

1

13

19

Andrzejczak Maciej

Azymut

0

0

11

0

0

0

0

11

20

Kozłowicz Bogusław

ind

0

0

0

0

0

0

11

11

21

Gula Tomasz

ind.

0

0

10

0

0

0

0

10

22

Deredos Andrzej

Orientuś

0

0

0

0

0

5

0

5

23

Deredos Bruno

Orientuś

0

0

0

4

0

0

0

4

24

Kozłowski Maksymilian

Liceum PŁ

0

0

0

0

0

0

4

4

25

Gąsiorek Karol

ZSP 9

0

3

0

0

0

0

0

3

26

Kotarba Szymon

Metalowiec

0

0

0

0

3

0

0

3

27

Lutyński Krzysztof

ind

0

0

0

0

0

3

0

3

29

Janiszewski Bartłomiej

ind

0

0

0

0

0

0

3

3

30

Budzyńska Agnieszka

ind

0

0

0

0

0

2

0

2

31

Kędzierski Adrian

Orientuś

0

0

0

0

0

0

2

2

32

Giernat Paweł

ind

1

0

0

0

0

0

0

1

33

Mydło Dominik

GIM 33

0

1

0

0

0

0

0

1

34

Lisiecki Tomasz

ind

0

0

0

0

0

1

0

1

TRUDNA KOBIET

1

Konc Katarzyna

Azymut

23

1

3

7

4

7

6

51

2

Deredos Nina

Orientuś

2

3

1

4

7

4

3

24

3

Chudzik Anna

Orientuś

0

9

0

0

0

0

9

18

4

Świech Wiktoria

ind.

0

0

9

0

0

0

0

9

5

Sysio Joanna

ind

8

0

0

0

0

0

0

8

6

Piotrowska Małgorzata

Orientuś

0

6

0

0

0

0

0

6

7

Filipowska Aleksandra

Orientuś

0

0

6

0

0

0

0

6

TRUDNA MĘŻCZYZN

1

Rzeńca Piotr

Orientuś

24

26

19

0

25

17

19

130

2

Kalisiak Dawid

Azymut

0

23

14

18

22

20

18

115

3

Pietek Jakub

Orientuś

27

16

13

10

5

9

17

97

4

Słomczyński Robert

ind

2

15

0

12

14

14

24

81

5

Wierciński Piotr

Metalowiec

17

13

16

7

11

0

10

74

6

Płóciennik Konrad

Azymut

18

17

1

15

17

4

0

72

7

Wlazeł Dawid

Orientuś

21

0

9

9

9

2

15

65

8

Rzeńca Piotr

Orientuś

16

20

0

0

15

0

0

51

9

Rdzany Krzysztof

Azymut

0

7

0

3

19

0

14

43

10

Zając Dawid

Azymut

14

1

2

0

13

12

0

42

11

Witczak Łukasz

15

0

0

0

0

0

27

42

12

Mazurek Krzysztof

Metalowiec

13

14

0

0

0

6

8

41

13

Deszcz Stanisław

Metalowiec

10

4

0

0

12

0

11

37

14

Mordaka Filip

Orientuś

11

18

0

6

0

0

0

35

15

Michalec Piotr

Orientuś

3

2

6

4

4

3

13

35

16

Deredos Bruno

Orientuś

5

6

0

0

6

1

16

34

17

Bartos Maciej

Orientuś

0

0

7

0

3

8

12

30

18

Deredos Andrzej

Orientuś

6

9

4

2

8

0

0

29

19

Wilgocki Tomasz

ind.

0

5

5

5

7

0

7

29

20

Parmee Maciej

Orientuś

19

0

0

0

0

0

9

28

21

Siess Grzegorz

Azymut

0

0

0

0

16

11

0

27

22

Wojnar Paweł

ind

12

12

0

0

0

0

0

24

23

Krempiński Piotr

Azymut

0

0

22

0

0

0

0

22

24

Słomkowski Mateusz

ind

0

0

0

0

0

0

21

21

25

Paszyński Józef

ind.

0

10

0

0

0

10

0

20

26

Witkowski Zbigniew

ind.

0

0

10

1

0

5

0

16

27

Morawski Jakub

Azymut

0

0

8

0

1

7

0

16

28

Wiśniewski Mateusz

8

0

0

0

0

0

6

14

29

Dobiesz Artur

ind.

0

0

11

0

0

0

2

13

30

Kobus Michał

9

0

0

0

0

0

4

13

31

Zuchmański Przemysław

Orientuś

0

0

12

0

0

0

0

12

32

Gąsiorek Karol

ZSP 9

7

0

0

0

2

0

3

12

33

Zalega Mateusz

Metalowiec

0

11

0

0

0

0

0

11

34

Grabowski Grzegorz

ind

0

0

0

0

10

0

0

10

35

XXX Bartosz

Orientuś

0

8

0

0

0

0

0

8

36

Woźniak Jerzy

Azymut

0

0

0

8

0

0

0

8

37

Jaksa Mateusz

Azymut

4

0

0

0

0

0

0

4

38