Zawody na Orientację

Popularne Zawody na Orientację w lesie łagiewnickim

9.12.2017 r wyniki :

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

Brak PK

ELITA KOBIET

0

-1

1

Konc Katarzyna

Azymut

070,30

0

2

Biniecka Małgorzata

Azymut

075,20

0

3

Fortuniak Weronika

Orientuś

086,35

0

4

Block Amelia

Orientuś

088,30

0

5

Jaśkiewicz Magdalena

Azymut

093,19

0

6

Gielec Zuzanna

Orientuś

104,20

6

ELITA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Pabich Mariusz

Azymut

049,37

0

2

Gryzio Łukasz

Azymut

050,28

0

3

Tkaczuk Tomasz

Azymut

053,15

0

4

Krempiński Piotr

Azymut

060,08

0

5

Kalisiak Dawid

Azymut

060,30

0

6

Łubis Michał

Azymut

066,24

0

7

Ziółkiewicz Krzysztof

Orientuś

066,41

0

8

Pabich Maria

Azymut

067,29

0

9

Kowalewski Dominik

Szakale Bałut

070,06

0

10

Zarzycki Piotr

IT Orient

071,26

0

11

Wdowiak Robert

RGR

071,38

0

12

Pabich Tomasz

Azymut

072,27

0

13

Charuba Łukasz

Orientuś

073,07

0

14

Słomczyński Robert

Orientuś

074,46

0

15

Sztranek Paweł

Azymut

076,00

0

16

Zuchmański Przemysław

Orientuś

082,06

0

17

Bartos Grzegorz

Orientuś

100,28

3

18

Zając Dawid

Azymut

062,71

8

19

Bartos Maciej

Orientuś

047,26

9

ŁATWA KOBIET

0

-1

1

Pabich Hanna

Azymut

041,42

0

2

Świerczewska Daria

SP. 138/Metalowiec

042,00

0

3

Goślińska Ewa
Karasińska Martyna

SP. 101

042,40

0

4

Małachowska Aleksandra
Skorzycka Julita
Michniewska Angelika

Szalone Stokrotki

050,36

0

5

Matczak Michał
Miecznikowska-Pisarska Małgorzata

SP. 101

050,58

0

6

Dziewanowska Maja
Nowak Natalia

SP. 138/Metalowiec

056,45

0

7

Myck Bogna

SP. 113

057,56

0

8

Gadon Sandra
Sobajda Monika

Gim. 26

074,26

0

9

Parafinuik Hanna
Zdrojewska Weronika

SP. 138/Metalowiec

102,24

2

10

Wierzbicka Karolina
Ziółkowska Nina

SP. 138/Metalowiec

106,25

2

ŁATWA MĘŻCZYZN

0

0

1

Ziółkiewicz Jan

Orientuś

029,29

0

2

Krempiński Franciszek

Azymut

029,59

0

3

Bartos Ryszard

Orientuś

034,47

0

4

Kowalczyk Mateusz
Kroszczyński Michał

SP. 138/Metalowiec

038,57

0

5

Owczarek Max
Gniewin Szymon

ind.

039,31

0

6

Buta Natalia
Górtatowski Jakub

SP. 101

046,15

0

7

Ciupa Jan

Orientuś

046,28

0

8

Białasiewicz Tomasz

ind.

050,07

0

9

Bek Aleksander

RGR

051,22

0

10

Wenecki Patryk
Woźny Maciej
Szewczyk Grzegorz

SP. 138/Metalowiec

056,41

0

11

Matczak Wojciech

SP. 101

056,46

0

12

Sobieszek Damian
Zarzycki Jakub

SP. Nr 1 w Koluszkach

059,00

0

13

Niźnikowski Marek
Kobus-Puchała Franciszek Reszka Stanisław Reszka
Chudzik Jakub

ind.

061,42

0

14

Zaborski Mateusz
Biernacki Krzysztof

Gim. 26

062,00

0

15

Górtatowski Jakub

SP. 101

064,21

0

16

Spiżewski Michał

Sp. 138

074,20

0

17

Sztranek Maciej

Azymut

99996,00

NKL

ŚREDNIA KOBIET

0

-1

1

Michalak Karina
Zdanowska Anna
Stusio Tomasz

ZSP. 9

074,57

0

2

Środa Jagoda
Kaczmarek Wiktoria

ind.

131,51

0

3

Rafalska Anna
Spiżewska Hanna

Metalowiec

105,00

3

ŚREDNIA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Dobiesz Artur

ind.

055,29

0

2

Przybyła Adam
Przybyła Wiktor

ind.

059,32

0

3

Frączkowski Stanisław

ind.

060,38

0

4

Owczarczak Michał
Cygan Michał

SP. 101

061,47

0

5

Pietrzak Dawid
Dzuda Szymon
Kobus-Puchała Szymon

Gim. Kol. 1

065,44

0

6

Chejchman Bartłomiej

Gim. Kol. 1

066,50

0

7

Trepczyński Franciszek

Orientuś

073,46

0

8

Suwalski Konrad

Gim. Kol. 1

070,08

2

9

Rafał M

ind.

110,53

2

TRUDNA KOBIET

0

-1

1

Krempińska Julia

Azymut

057,01

0

2

Kołodziejczyk Marta

Azymut

057,37

0

3

Doreń Wiktoria

Orientuś

060,20

0

4

Berlińska Paulina

Orientuś

061,38

0

5

Gielec Julia

Orientuś

067,23

0

6

Sztranek Iwona

Azymut

072,38

0

7

Wiatrowska Hanna

ind.

105,25

0

TRUDNA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Słomczyński Ignacy

Orientuś

049,41

0

2

Bartos Zbigniew

Orientuś

053,05

0

3

Nowak Michał

Orientuś

056,06

0

4

Sztranek Jan

Azymut

057,56

0

5

Bek Michał

RGR

059,29

0

6

Kulesza Igor

Orientuś

059,50

0

7

Gąsiorowski Adam

Azymut

060,17

0

8

Andrzejczak Maciej

Azymut

060,27

0

9

Nowak Paweł

Orientuś

064,57

0

10

Ciupa Marcin

Orientuś

066,30

0

11

Deredos Andrzej

ind.

067,34

0

12

Tłokiński Jakub

Metalowiec

072,37

0

13

Deszcz Stanisław

Metalowiec

074,19

0

14

Wierciński Piotr

Metalowiec

074,46

0

15

Olasik Roman

Metalowiec

075,35

0

16

Deszcz Michał

Metalowiec

076,35

0

17

Mordaka Mariusz

Orientuś

090,19

0

18

Ledzion Grzegorz

Orientuś

097,05

0

19

Ledzion Piotr

Orientuś

073,10

3




    Informacje :
  • Czesław Bolanowski – sędzia główny, tel.: 42 657 – 11 – 70 , 600 – 164 – 012
  • Andrzej Gruszczyński – organizator, tel.: 42 655 – 06 – 00, 509 – 402 – 042
  • TVP3 – ŁÓDŹ telegazeta str. 232

INTERNET
|ORIENTERING |
|Ośrodek Edukacji Ekologicznej |


| Menu |

© 2017 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600