Zawody na Orientację

Popularne Zawody na Orientację w lesie łagiewnickim

21.05.2016 r wyniki :

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

Brak PK

ELITA KOBIET

0

-1

1

Wiecha Dominika

Orientuś

061,12

0

2

Konc Katarzyna

Azymut

061,39

0

3

Deredos Nina

Orientuś

081,44

0

4

Nikitczenko Natasza

Orientuś

097,37

0

ELITA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Krempiński Piotr

Azymut

057,52

0

2

Zając Dawid

Azymut

059,08

0

3

Łubis Michał

Azymut

061,56

0

4

Zuchmański Przemysław

Orientuś

072,16

0

5

Sztranek Paweł

Azymut

073,01

0

6

Mordaka Mariusz

Orientuś

099,07

0

7

Bartos Maciej

Orientuś

034,31

9

ŁATWA KOBIET

0

-1

1

Bartoś Aleksandra

Orientuś

039,07

0

2

Rosiak Ewelina

LO XXXII

046,01

0

3

Cygan Agata
Juszczak Karolina

ZSPŁ
Gim. 15

050,16

0

4

Wilewicz Julia

Gim. 15

051,17

0

5

Rosiak Dorota

ind.

058,34

0

6

Doreń Wiktoria

Orientuś

064,50

0

7

Wysoczyńska Zofia
Wysoczyński Antoni
Wysoczyńska Alina
Wysoczyńska Katarzyna
Wysoczyński Jerzy

ind.

095,18

0

8

Wiercińska Anna
Wiercińska Irena

Metalowiec

097,55

0

9

Rosiak Adrianna

LO XXXII

067,40

1

10

Bednarek Aleksandra
Bednarek Marcin

LO XXXII

068,47

1

ŁATWA MĘŻCZYZN

0

0

1

Młynarczyk Maksymilian

Orientuś

036,02

0

2

Słomczyński Filip

Orientuś

040,23

0

3

Ziółkiewicz Jan

Orientuś

041,09

0

4

Sztranek Maciej

Azymut

043,11

0

5

Krempiński Franciszek

Azymut

047,15

0

6

Wiśniewski Marcin

Azymut

050,51

0

7

Wiśniewski Jakub

Azymut

053,26

0

8

Cygan Michał

SP 101

053,31

0

9

Bartos Ryszard

Orientuś

057,03

0

10

Gąsiorowski Bartłomiej

Metalowiec

090,36

0

11

Kaźmierski Kryspin

ind.

046,28

1

12

Kaczorowski Aleksander
Jarzębowska Elżbieta

ind.

082,32

2

13

Nowak Arkadiusz

Metalowiec

114,50

2

14

Łaczek Jan

Metalowiec

116,31

2

ŚREDNIA KOBIET

0

-1

1

Witkowska Natalia

LO 32

056,06

0

2

Gola Martyna

Orientuś

062,38

0

3

Kurzawińska Elżbieta

ind.

064,03

0

4

Berlińska Paulina

Orientuś

065,34

0

5

Morawska Małgorzata

Orientuś

079,26

0

6

Płóciennik Tatiana

Metalowiec

087,42

0

7

Przybylska Iga

RGR

097,07

0

8

Kołodziej-Kowalska Emilia
Kowalska Sabina

ind.

120,58

0

ŚREDNIA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Fastyn Marcin

Metalowiec

051,12

0

2

Knabe Tymoteusz

ZSP 9

051,49

0

3

Stusio Tomasz

ZSP 9

052,06

0

4

Mazurek Krzysztof

Metalowiec

068,27

0

5

Wacławiak Michał

ZSP 9

072,05

0

6

Kwiatkowski Mateusz

ZSP 9

064,36

3

TRUDNA KOBIET

0

-1

1

Fortuniak Weronika

Orientuś

049,23

0

2

Krempińska Julia

Azymut

049,25

0

3

Wojtczak-Luter Anna

Metalowiec

063,43

0

4

Sztranek Iwona

Azymut

070,20

0

TRUDNA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Sztranek Jan

Azymut

051,15

0

2

Słomczyński Ignacy

Orientuś

053,00

0

3

Młynarczyk Piotr

Orientuś

054,32

0

4

Andrzejczak Maciej

Azymut

055,33

0

5

Bartos Zbigniew

Orientuś

059,33

0

6

Słomczyński Robert

Orientuś

059,54

0

7

Wierciński Piotr

Metalowiec

071,45

0

8

Witkowski Zbigniew

ind.

074,43

0

9

Ziółkiewicz Krzysztof

Orientuś

080,25

0

10

Deszcz Stanisław

Metalowiec

087,34

0

11

Bartos Grzegorz

Orientuś

067,32

2

12

Michalec Piotr

Orientuś

9996,00

nkl




    Informacje :
  • Czesław Bolanowski – sędzia główny, tel.: 42 657 – 11 – 70 , 600 – 164 – 012
  • Andrzej Gruszczyński – organizator, tel.: 42 655 – 06 – 00, 509 – 402 – 042
  • TVP3 – ŁÓDŹ telegazeta str. 232

INTERNET
|ORIENTERING |
|Ośrodek Edukacji Ekologicznej |


| Menu |

© 2016 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600