Zawody na Orientację

Popularne Zawody na Orientację w lesie łagiewnickim

8.04.2017 r wyniki :

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

Brak PK

ELITA KOBIET

0

-1

1

Nikitczenko Natasza

Orientuś

057,36

0

2

Fortuniak Weronika

Orientuś

059,15

0

ELITA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Bartos Zbigniew

Orientuś

060,41

0

2

Michalak Marcin

KTR Bike Orient

062,14

0

3

Sztranek Paweł

Azymut

068,48

0

4

Deszcz Stanisław

Metalowiec

084,37

0

5

Fastyn Marcin

Metalowiec

089,12

0

6

Trepczyński Jarosław

Orientuś

105,12

0

7

Bartos Maciej

Orientuś

052,37

4

ŁATWA KOBIET

0

-1

1

Sałagacka Natalia
Janecka Julia

ind.

029,18

0

2

Sałagacka Julita

ind.

034,21

0

3

Bek Pola

ind.

037,40

0

4

Małachowska Aleksandra

Gim. Koluszki nr 1

037,52

0

5

Skorzycka Julita
Feja Karolina
Michniewska Angelika

Gim. Koluszki nr 1

039,39

0

6

Sola Anna

Gim. Koluszki nr 1

039,58

0

7

Łobas Aleksandra

Metalowiec

040,25

0

8

Koziora Magda

Azymut

048,04

0

9

Golińska Julia

Gim. Koluszki nr 1

052,37

0

10

Simonyan Ani
Adamczewska Wiktoria
Miecznikowska-Pisarska Małgorzata

SP. 101

054,13

0

11

Deląg Natalia
Deląg Paweł

ind.

057,12

0

12

Bartoś Aleksandra

Orientuś

057,38

0

13

Rafalska Daria

Metalowiec

060,10

0

14

Dobrzelewska Hanna
Jargieło Karolina

SP. 101

064,47

0

15

Buta Natalia
Jędrzejczyk Maria
Hinc Filip

SP. 101

079,47

2

ŁATWA MĘŻCZYZN

0

0

1

Jachowicz Jan

Azymut

024,15

0

2

Rzeńca Tomasz

Orientuś

028,05

0

3

Jachowicz Jakub

Azymut

028,17

0

4

Gąsioriwski Bartłomiej

Metalowiec

028,22

0

5

Rafalski Bartłomiej

Metalowiec

031,08

0

6

Bartos Ryszard

Orientuś

031,22

0

7

Wiśniewski Jakub

Azymut

032,16

0

8

Ciupa Jan

Orientuś

032,19

0

9

Trepczyński Franciszek
Kozelan Antoni

Gim. 33

038,52

0

10

Owczarczak Michał

SP. 101

042,35

0

11

Suwalski Konrad

Gim. Koluszki nr 1

043,17

0

12

Łobas Bartek

Metalowiec

043,40

0

13

Matczak Wojciech

SP. 101

046,28

0

14

Kozanko Jakub
Konazko Barbara

ind.

060,10

0

15

Pokora Amelia
Pokora Daniel
Pokora Maksymilian
Pokora Karol

ind.

063,29

0

16

Chudzik Mateusz
Chudzik Urszula

ind.

065,03

0

17

Szcześniak Adam
Ziętkowski Krzysztof
Ziętkowski Piotr

ind.

066,07

0

18

Schutter Aleksander

ind.

066,09

0

ŚREDNIA KOBIET

0

-1

1

Gielec Julia

Orientuś

044,39

0

2

Doreń Wiktoria

Orientuś

046,31

0

3

Gola Martyna

Orientuś

046,38

0

4

Hasiura Anna

Metalowiec

048,21

0

5

Berlińska Paulina

Orientuś

050,30

0

6

Łącka Julia

OSiR Góra Kalwaria

051,02

0

7

Maciejewska Anna

III LO

056,02

0

8

Cygan Agata
Juszczak Karolina

PGPŁ Gim. 15

061,28

0

9

Kalugina Mariia
Sęk Marcin

ind.

065,33

0

10

Wiercińska Anna

Metalowiec

087,33

0

ŚREDNIA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Olasik Roman

ind.

042,24

0

2

Zabuski Jakub

Metalowiec

044,52

0

3

Łobas Robert

Metalowiec

045,20

0

4

Łącki Jakub

OSiR Góra Kalwaria

047,45

0

5

Tłokiński Adam

Metalowiec

048,33

0

6

Zborowski Mateusz

ZSP. 9

053,07

0

7

Mazurek Krzysztof

Metalowiec

053,51

0

8

Deszcz Michał

Metalowiec

058,35

0

9

Spała Jakub

Gim. Koluszki nr 1

065,49

0

10

Chejchman Bartłomiej

Gim. Koluszki nr 1

066,42

0

11

Krawczyk Makary
Szkopik Rafał
Małecha Rafał

Gim. Koluszki nr 1

079,28

0

12

Dziuda Szymon

Gim. Koluszki nr 1

080,34

0

13

Sałagacki Daniel

ind.

081,44

0

14

Frączkowski Stanisław

Gim. Koluszki nr 1

086,26

0

15

Górtatowski Jakub

SP. 101

092,37

0

16

Knabe Tymoteusz

ZSP. 9

062,26

1

17

Piera Mariusz

Gim. Koluszki nr 1

101,04

2

18

Grzelak Kamil

Gim. Koluszki nr 1

090,35

3

19

Pietrzak Dawid

Gim. Koluszki nr 1

094,27

3

20

Hubert Sidor

Orientuś

102,27

3

21

Kardas Witold
Jóźwiak Zuzanna

ind.

108,23

3

TRUDNA KOBIET

0

-1

1

Hillebrand Uta

Orientuś

060,02

0

2

Sztranek Iwona

Azymut

065,02

0

3

Kepińska Katarzyna

Metalowiec

080,15

0

4

Wojtczak-Luter Anna

Metalowiec

080,32

0

5

Wiatrowska Hanna

ind.

096,20

0

6

Stępień-Dudek Małgorzata

RGR

112,23

0

7

Machowska-Łącka Magdalena

OSiR Góra Kalwaria

115,44

0

8

Maciejewska Joanna

SP. 204

116,20

0

TRUDNA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Bek Michał

ind.

047,44

0

2

Tłokiński Jakub

ind.

053,26

0

3

Nowak Paweł

Orientuś

061,07

0

4

Witkowski Zbigniew

ind.

066,34

0

5

Nowak Michał

Orientuś

069,41

0

6

Ciupa Marcin

Orientuś

070,15

0

7

Maciejewski Sławomir

ind.

071,00

0

8

Jachowicz Marcin

Azymut

071,20

0

9

Stusio Tomasz

ZSP. 9

082,28

0




    Informacje :
  • Czesław Bolanowski – sędzia główny, tel.: 42 657 – 11 – 70 , 600 – 164 – 012
  • Andrzej Gruszczyński – organizator, tel.: 42 655 – 06 – 00, 509 – 402 – 042
  • TVP3 – ŁÓDŹ telegazeta str. 232

INTERNET
|ORIENTERING |
|Ośrodek Edukacji Ekologicznej |


| Menu |

© 2017 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600