Zawody na Orientację

Popularne Zawody na Orientację w lesie łagiewnickim

16.04.2016 r wyniki :

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

Brak PK

ELITA KOBIET

0

-1

1

Biniecka Małgorzata

Azymut

059,17

0

2

Wiecha Dominika

Orientuś

062,29

0

ELITA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Łącki Łukasz

UKS OSIR Góra Kalwaria

062,55

0

2

Sztranek Paweł

Azymut

084,30

0

3

Lewandowski Krzysztof

Orientuś

093,13

0

4

Mordaka Mariusz

Orientuś

136,27

0

5

Jonc Vitas

Litwa

137,27

0

ŁATWA KOBIET

0

-1

1

Juszczak Karolina
Kuzańska Maria
Kuśmierczyk Barbara

Gim. 15

031,25

0

2

Bartoś Aleksandra

Orientuś

033,45

0

3

Gorzkiewicz Róża
Rosiak Adrianna

LO 32

041,35

0

4

Rosiak Ewelina

LO 32

042,20

0

5

Łącka Julia

UKS OSIR Góra Kalwaria

042,51

0

6

Doreń Wiktoria

Orientuś

044,53

0

7

Rosiak Dorota

Onninen

046,47

0

8

Mikołajczyk-Sowa Monika

Szakale Bałut

047,19

0

9

Pinek Dominika
Pinek Mirosław

SP. 101

056,22

0

10

Gołda Wiktoria
Walczak Oskar

SP. 101

061,18

0

11

Pierzchała Weronika
Zamora Karolina

SP. 101

061,50

0

12

Rafalska Daria

Metalowiec

064,36

0

13

Stawicka Weronika
Grzewińska Natalia
Truszczyńska Martyna

SP. 101

069,26

0

14

Skrzypczak Zofia
Zawada Zofia
Wincior Anna

Gim. 26

071,36

0

15

Ciszewska Alicja
Szostek Alicja

Gim. 26

074,11

0

16

Nowacka Julia

Metalowiec

075,38

0

17

Skalska Maja
Teodorczyk Julia
Mencel Angelika
Grzelak Barbara
Warszawska Magda
Konofalska Alicja

Gim. 26

099,18

0

ŁATWA MĘŻCZYZN

0

0

1

Gąsiorowski Bartłomiej

Metalowiec

034,17

0

2

Kuśmierczyk Bartosz

RGR

036,30

0

3

Wdowiak Piotr

RGR

036,32

0

4

Woźniak Paweł

RGR

036,47

0

5

Łącki Jakub

UKS OSIR Góra Kalwaria

037,09

0

6

Stawaruk Michał

LO 32

039,30

0

7

Łaczek Janek

Metalowiec

039,31

0

8

Pisarski Michał
Kabot Alan
Günther Dawid

SP. 101

040,45

0

9

Każmierski Oliwier

Metalowiec

041,11

0

10

Luter Michał

Metalowiec

043,12

0

11

Ziółkiewicz Jan

ind.

046,59

0

12

Słomczyński Filip

Orientuś

052,24

0

13

Owczarczak Michał

SP. 101

059,39

0

14

Sperka Tomasz
Piłatowski Mateusz
Ejtaszewski Jakub

SP. 101

071,02

0

15

Wiśniewski Jakub

Azymut

073,58

0

16

Dudek Filip

SP. 189

080,42

0

17

Kruś Kacper

Gim. 1 w Koluszkach

132,00

0

18

Kołat Adam
Peterman Piotr

Gim. 26

056,45

1

19

Grabowski Antoni

SP. 101

095,12

1

ŚREDNIA KOBIET

0

-1

1

Kołodziejczyk Marta

Azymut

055,20

0

2

Witkowska Natalia

XXXII LO

057,24

0

3

Tłokińska Magdalena

Metalowiec

069,04

0

4

Gola Martyna

Orientuś

069,47

0

5

Bankowska Joanna

Gim. 1 w Koluszkach

070,34

0

6

Kaczorowska Katarzyna

ind.

070,55

0

7

Jarzębowska Elżbieta

ind.

072,40

0

8

Miecznikowska- Pisarska Małgorzata

SP. 101

075,03

0

9

Wiercińska Anna

Metalowiec

076,19

0

10

Berlińska Paulina

Orientuś

077,10

0

11

Stępień-Dudek Małgorzata

RGR

084,07

0

12

Maciejewska Anna

Gim. 44

084,33

0

13

Morawska Małgorzata

Orientuś

085,00

0

14

Machowska-Łącka Magdalena

UKS OSIR Góra Kalwaria

092,32

0

15

Szurgpt Joanna
Szurgot Natalia
Szurgot Przemysław

ind.

092,54

0

16

Kurzawińska Elżbieta

ind.

113,33

0

ŚREDNIA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Mazurek Krzysztof

Metalowiec

055,50

0

2

Fastyn Marcin

Metalowiec

055,58

0

3

Deszcz Michał

Metalowiec

059,22

0

4

Woźniak Maciej
Kuśmierczyk Krzysztof

RGR

061,13

0

5

Morawski Mikołaj

Gim. 36

062,59

0

6

Zborowski Mateusz
Wacławiak Michał

ZSP. 9

075,58

0

7

Piera Mariusz

Gim. 1 w Koluszkach

083,20

0

8

Retmiński Przemysław

Gim. 1 w Koluszkach

085,14

0

9

Chejchman Bartosz

Gim. 1 w Koluszkach

092,54

0

10

Zendeł Piotr

ind.

093,58

0

11

Pietrzak Dawid

Gim. 1 w Koluszkach

096,00

0

12

Dziuda Szymon
Frączkowski Stanisław

Gim. 1 w Koluszkach

096,56

0

13

Knabe Tymoteusz
Lewandowski Jakub

ZSP. 9

108,36

0

14

Zakoscielny Jakub

Gim. 26

117,23

1

15

Zaborski Mateusz
Biernacki Krzysztof
Pawlaczek Mieszko

Gim. 26

143,10

4

TRUDNA KOBIET

0

-1

1

Sztranek Iwona

Azymut

059,40

0

2

Luter Anna

Metalowiec

065,56

0

3

Gloc Ewa

ind.

125,22

2

4

Maciejewska Joanna

ind.

103,44

3

TRUDNA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Tłokiński Jakub

Metalowiec

053,29

0

2

Wdowiak Robert

RGR

058,38

0

3

Sztranek Jan

Azymut

058,48

0

4

Bartos Zbigniew

Orientuś

063,56

0

5

Andrzejczak Maciej

Azymut

064,27

0

6

Deredos Andrzej

Orientuś

064,37

0

7

Deszcz Stanisław

Metalowiec

065,11

0

8

Tłokiński Adam

Metalowiec

067,11

0

9

Witkowski Zbigniew

ind.

079,26

0

10

Sowa Maciej

Szakale Bałut

080,08

0

11

Maciejewski Sławomir

ind.

083,54

0

12

Michalec Piotr

Orientuś

091,07

0




    Informacje :
  • Czesław Bolanowski – sędzia główny, tel.: 42 657 – 11 – 70 , 600 – 164 – 012
  • Andrzej Gruszczyński – organizator, tel.: 42 655 – 06 – 00, 509 – 402 – 042
  • TVP3 – ŁÓDŹ telegazeta str. 232

INTERNET
|ORIENTERING |
|Ośrodek Edukacji Ekologicznej |


| Menu |

© 2016 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600