Zawody na Orientację

Popularne Zawody na Orientację w lesie łagiewnickim

12.04.2014 r wyniki :

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

Brak PK

ELITA KOBIET

0

-1

1

Jaśkiewicz Magdalena

Azymut

064,36

0

2

Biniecka Małgorzata

Azymut

074,25

0

ELITA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Marcjanek Maciej

Orientuś

052,19

0

2

Student Kamil

Orientuś

053,50

0

3

Pabich Tomasz

Azymut

055,43

0

4

Pabich Mariusz

Azymut

057,38

0

5

Pawełczyk Tomasz

ind.

080,43

0

6

Mordaka Mariusz

Orientuś

085,24

0

ŁATWA KOBIET

0

-1

1

Krempińska Julia

Azymut

023,29

0

2

Szubska Oliwia
Rzeńca Tomasz

ind.

035,20

0

3

Płóciennik Maria

Metalowiec

036,58

0

4

Zarzycka Julia
Michalak Kaja

SP 101

039,25

0

5

Michalak- Nowak Maria
Michalak- Nowak Włodzimierz

SP 101

039,44

0

6

Hasiura Anna

Metalowiec

041,35

0

7

Cygan Agata

SP 101

041,42

0

8

Grzewińska Natalia
Zdziarska Martyna
Kurzańska Małgorzata

SP 101

043,14

0

9

Kuzańska Maria

SP 101

043,41

0

10

Wojnar Hanna

ind.

044,09

0

11

Pinek Dominika
Banasiak Julia
Nowak Oliwia

SP 101

045,21

0

12

Seliga Martyna

Azymut

045,36

0

13

Kołodziej- Kowalska Emilia
Kowalska Sabina
Wysoczyńska Zofia

ind.

048,19

0

14

Bukowian Wiktoria

Metalowiec

053,53

0

15

Kinalska Zofia

Orientuś

054,58

0

16

Mosińska Kamila

SP 101

055,34

0

17

Gula Katarzyna

ind.

057,13

0

18

Hasiura Katarzyna
Hasiura Aneta

Metalowiec

057,40

0

19

Zuwald Paulina
Jagoda
Bianka
Aneta
Jacek Nowak

SP 101

066,00

0

20

Hania Pabich

Azymut

074,21

0

21

Olasik Zuzanna

Metalowiec

079,36

0

22

Sarna Iga
Jaworska Ewelina
Sarna Szymon

SP 101

079,51

0

23

Mstowska Julia

Metalowiec

149,00

0

24

Jaworska Zuzanna
Florjan Dagmara

SP 101

077,52

3

ŁATWA MĘŻCZYZN

0

0

1

Marcjanek Filip

Orientuś

024,28

0

2

Sztranek Jan

Azymut

026,16

0

3

Sztranek Maciej
Sztranek Iwona

Azymut

039,36

0

4

Jachowicz Jan

Azymut

039,41

0

5

Chojnacka Natalia
Chojnacki Adrian
Chojnacki Krzysztof

SP 101

040,29

0

6

Lisiak Adam
Lisiak Paweł

ind.

040,48

0

7

Jachowicz Jakub

Azymut

041,07

0

8

Pałczyński Sebastian

Azymut

043,35

0

9

Majewski Adam

Orientuś

047,28

0

10

Bartczak Dominik
Bartczak Emil

SP 101

047,36

0

11

Krempiński Franciszek

Azymut

049,35

0

12

Baryła Mateusz
Czeczotka Wiktor

SP 101

053,50

0

13

Majewski Krzysztof

Orientuś

056,38

0

ŚREDNIA KOBIET

0

-1

1

Block Amelia

Orientuś

037,22

0

2

Stęsicka Aleksandra
Stasiak Wiktoria
Stęsicka Julia
Kubala Kamila

ind.

077,10

0

3

Mamos Magda

Metalowiec

085,49

0

4

Szurgot Przemysław
Natalia Szurgot
Joanna Szurgot

ind.

102,13

0

5

Kwiatkowski Bartosz

ind.

113,59

0

6

Gorzuch Anna

ind.

117,58

0

7

Tupiec Anna

ind.

121,57

0

8

Witkowska Natalia

GIM. 34

067,22

1

9

Hejduk Małgorzata
Piwowar Justyna
Oraczewska Julia
Dębek Beata

ind.

141,11

1

10

Rudzińska Agata
Rudzińska Julia
Włodarczyk Patrycja
Sadowska Oliwia

ind.

147,52

1

11

Świderska Anna
Czurak Joanna

ind.

100,02

6

ŚREDNIA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Sztranek Paweł

Azymut

040,00

0

2

Boik Maciej

Azymut

042,33

0

3

Żak Mariusz

ZSP 9

046,14

0

4

Jaksa Mateusz

Azymut

046,44

0

5

Zarzycki Marcin

SP 101

047,43

0

6

Jachowicz Marcin

Azymut

048,56

0

7

Grądzki Maciej

Azymut

051,45

0

8

Bartos Grzegorz

Orientuś

055,27

0

9

Boik Tomasz

Azymut

057,01

0

10

Jasiński Maciej

Orientuś

057,06

0

11

Gąsiorek Karol

ZSP 9

059,34

0

12

Bartos Zbigniew

Orientuś

059,53

0

13

Horwat Radosław

Azymut

061,44

0

14

Słomczyński Ignacy

Orientuś

066,21

0

15

Olasik Roman

Metalowiec

071,29

0

16

Kotarba Szymon

Metalowiec

075,44

0

17

Lisiecki Tomasz

ind.

085,17

0

18

Niewiadomska Joanna
Chudziński Przemysław
Szulc Kacper
Kaźmierczak Dominika
Laskus Ireneusz

ZSP 18

107,24

0

19

Jaszcz Nina
Florczak Łukasz
Kulesza Piotr

ind.

125,45

0

TRUDNA KOBIET

0

-1

1

Fortuniak Weronika

Orientuś

040,06

0

2

Konc Katarzyna

Azymut

050,16

0

3

Proga Agnieszka

Orientuś

050,52

0

4

Deredos Nina

Orientuś

062,04

0

13

Orientuś

076,22

0

14

Wiecha Dominika

Orientuś

056,51

2

TRUDNA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Kalisiak Dawid

Azymut

045,03

0

2

Płóciennik Konrad

Azymut

046,48

0

3

Rzeńca Piotr

Orientuś

050,35

0

4

Zając Dawid

Azymut

054,01

0

5

Mordaka Filip

Orientuś

054,06

0

6

Kisielewicz Jakub

Azymut

054,58

0

7

Słomczyński Robert

Orientuś

055,07

0

8

Kowalski Paweł

ind.

056,10

0

9

Krempiński Piotr

Azymut

056,30

0

10

Deszcz Stanisław

Metalowiec

060,17

0

11

Szczerbiński Daniel
Pisarski Jan

ASH

061,36

0

12

Rdzany Krzysztof

Azymut

063,04

0

13

Deredos Andrzej

Orientuś

063,18

0

14

Deredos Bruno

Orientuś

066,23

0

15

Witkowski Zbigniew

ind.

067,42

0

16

Wierciński Piotr

Metalowiec

068,16

0

17

Wojnar Paweł

ind.

068,44

0

18

Rzeńca Piotr Senior

Orientuś

069,45

0

19

Mazurek Krzysztof

Metalowiec

071,51

0

20

Morawski Jakub

Azymut

072,29

0

21

Fastyn Marcin

ind.

084,03

0

    Informacje :
  • Czesław Bolanowski – sędzia główny, tel.: 42 657 – 11 – 70 , 600 – 164 – 012
  • Andrzej Gruszczyński – organizator, tel.: 42 655 – 06 – 00, 509 – 402 – 042
  • TVP3 – ŁÓDŹ telegazeta str. 232

INTERNET
|ORIENTEERING |
|Ośrodek Edukacji Ekologicznej |




| Menu |

© 2014 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600