Zawody na Orientację

Popularne Zawody na Orientację w lesie łagiewnickim

13.04.2013 r wyniki :

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

Brak PK

ELITA KOBIET

0

-1

1

Ścieszko Natalia

Orientuś

054,24

0

2

Białkowska Aneta

Orientuś

066,44

0

3

Świech Wiktoria

Orientuś

070,19

0

4

Biniecka Małgorzata

Azymut

070,50

0

5

Kaźmierczak Marzena

Orientuś

072,16

0

6

Lech Zuzanna

Orientuś

073,50

0

7

Banaś Agnieszka

Orientuś

074,60

0

8

Horbaczewska Joanna

Orientuś

077,11

0

9

Królik Kinga

Azymut

078,59

0

10

Kaźmierczak Aneta

Orientuś

080,61

0

11

Jaśkiewicz Magdalena

Azymut

083,18

0

ELITA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Student Kamil

Orientuś

046,40

0

2

Pałka Szymon

Orientuś

063,51

0

3

Łubis Michał

Azymut

065,30

0

4

Połomski Mateusz

Orientuś

066,06

0

5

Mordaka Mariusz

ind

071,10

0

6

Paszyński Józef

Orientuś

071,35

0

7

Lewandowski Krzysztof

Orientuś

073,40

0

8

Szurgot Przemysław

ind

079,37

0

9

Gąsiorek Karol

ZSP 9

135,05

0

ŁATWA KOBIET

0

-1

1

Krempińska Julia

Azymut

038,32

0

2

Block Amelia

Orientuś

039,38

0

3

Domagała Natalia Hodorowicz Katarzyna Hajduk Natalia

Metalowiec

049,17

0

4

Sudak Zuzanna

Azymut

050,40

0

5

Domaradzka Julia

Azymut

055,20

0

6

Nowacka Julia
Nowacka Katarzyna
Nowacki Michał

Nowaccy

062,07

0

7

Witkowska Agata
Witkowski Zbigniew

ind

062,24

0

8

Cygan Agata
Jurkowska Anna
Jurkowska Katarzyna

SP 101

064,30

0

9

Frankiewicz Julia Brandenburg Julia Wąsowska Sylwia Winczewska Natalia Pawłowska Natalia

Metalowiec

068,35

0

10

Kołodziejczyk Marta

Azymut

077,15

0

11

Mielczarek Jagoda

ind

090,15

0

12

Głosek Jowita
Głosek Jarosław

ind

092,45

0

13

Rajca Weronika
Rajca Karolina

0

093,45

1

14

Bukowska Roksana
Michalak Kaja

SP 101

158,29

2

15

Pukacz Justyna
Niedzielska Klaudia

SP 101

063,29

4

ŁATWA MĘŻCZYZN

0

0

1

Bartos Grzegorz

Orientuś

033,47

0

2

Kacprzyk Oskar

Azymut

041,37

0

3

Sztranek Jan

Azymut

056,08

0

4

Boik Maciej

Azymut

058,28

0

5

Horwat Adam

Azymut

059,18

0

6

Nowicki Marcin
Bartczak Emil

SP 101

061,50

0

7

Stępień Maks Krakowiak Jakub Piskorz Bartosz Łuczak Grzegorz

Metalowiec

064,12

0

8

Bartos Zbigniew

Orientuś

072,46

0

9

Olasik Roman

Metalowiec

080,42

0

10

Deszcz Michał

Metalowiec

086,58

0

11

Krempiński Franek

Azymut

092,14

0

12

Michalak Kacper
Michalak Łukasz

SP 101

102,39

0

13

Słomczyński Ignacy

SP 184

098,47

2

14

Monkiewicz Dominik
Staniszewska Ola
Lasota Jakub

SP 204

083,40

4

15

Szcześniak Adam
Szcześniak Marcin

ZSS Łódź

086,21

4

ŚREDNIA KOBIET

0

-1

1

Bogdan Aneta

ind

060,56

0

2

Witkowska Natalia

ind

069,37

0

3

Miecznikowska Pisarska Małgorzata

SP 101

080,38

0

4

Kupis Ewa
Grzegorz Kupis

4 LZSSO

100,46

0

5

Morawska Małgorzata

Orientuś

102,18

0

6

Mordzak Aleksandra

ZSP 9

157,17

0

7

Kietlińska Karolina
Pieczyńska Julia
Cichulska Hanna
Szyszkiewicz Klara

SP 1

159,17

0

8

Rodziewicz Julia
Belka Magda
Olesiak Katarzyna

LO XXIX

070,20

1

9

Gulej Karlina
Kantor Paulina
Mielczarek Krystian

LO XXIX

090,12

1

10

Wacławiak Agnieszka Korycińska Agnieszka

LOCSM

158,20

1

11

Zaręba Wojciech
Stępniak Natalia

LO CSM

120,34

2

12

Kośka Kinga
Świstak Marcelina
Lewandowska Aleksandra
Urbańska Marta

LO XXIX

095,11

3

13

Lewandowska Justyna Maciejewska Agata

LOCSM

126,08

3

14

Srebrzyńska Paulina Traczyk Agnieszka

LOCSM

130,09

3

ŚREDNIA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Zając Dawid

Azymut

044,50

0

2

Morawski Jakub

Azymut

046,54

0

3

Grądzki Maciej

Azymut

058,17

0

4

Tłokiński Jakub

Metalowiec

066,58

0

5

Tłokiński Adam

Metalowiec

071,42

0

6

Mordaka Filip

Orientuś

072,34

0

7

Brodecki Jarosław
Brodecki Sławomir

STO Czerwona

073,48

0

8

Horwat Radosław

Azymut

078,43

0

9

Jaksa Mateusz

Azymut

101,32

0

10

Koniecki Arkadiusz Kozielski Marek Widziołek Krystian

LOCSM

115,28

0

11

Urbański Szymon

LOCSM

123,50

0

12

Kodi Patryk Mirowski Karol

LOCSM

130,01

0

13

Deredos Bruno

Orientuś

100,33

1

14

Kop Łukasz
Sobocki Artur

ZSPS 6

136,18

3

15

Hertel Filip     Hertel Michał

ind

080,59

8

TRUDNA KOBIET

0

-1

1

Giełzak Sabina

Azymut

061,46

0

2

Banaś Aleksandra

Orientuś

064,49

0

3

Chudzik Anna

Orientuś

070,05

0

4

Deredos Nina

Orientuś

083,26

0

TRUDNA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Siess Grzegorz

Azymut

053,52

0

2

Świech Mateusz

Orientuś

055,24

0

3

Kisielewicz Jakub

Azymut

057,01

0

4

Kalisiak Dawid

Azymut

062,23

0

5

Zuchmański Przemysław

Orientuś

062,30

0

6

Wlazeł Dawid

Orientuś

062,48

0

7

Michalec Piotr

Orientuś

062,58

0

8

Pietek Jakub

Orientuś

066,29

0

9

Witczak Łukasz
Wiśniewski Mateusz

XII LO

067,29

0

10

Wierciński Piotr

Metalowiec

077,05

0

11

Słomczyński Robert

ind

079,05

0

12

Skrzypczak Kamil

SL Salos Wodna Łódź

085,18

0

13

Mazurek Krzysztof

Metalowiec

090,19

0

14

Deredos Andrzej

Orientuś

116,38

0

15

Dawid Kaźmierczak
Skupiński Maciej

ZSP 9

129,06

2

16

Baraniecki Patryk
Stokowski Łukasz

ZSP 9

152,52

3

17

Kowalczyk Przemysław
Polak Bartosz

ZSP 9

095,36

5

    Informacje :
  • Czesław Bolanowski – sędzia główny, tel.: 42 657 – 11 – 70 , 600 – 164 – 012
  • Andrzej Gruszczyński – organizator, tel.: 42 655 – 06 – 00, 509 – 402 – 042
  • TVP3 – ŁÓDŹ telegazeta str. 232

INTERNET
| www.orienteering.xt.pl |
| www.eko.edu.lodz.pl |




| Menu |

© 2013 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600