Zawody na Orientację

Popularne Zawody na Orientację w lesie łagiewnickim

4.03.2017 r wyniki :

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

Brak PK

ELITA KOBIET

0

-1

1

Siess Małgorzata

Azymut

052,22

0

2

Fortuniak Weronika

Orientuś

055,36

0

3

Biniecka Małgorzata

Azymut

059,14

0

4

Nikitczenko Natasza

Orientuś

064,06

0

ELITA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Pabich Mariusz

Azymut

041,59

0

2

Gryzio Łukasz

Azymut

045,25

0

3

Charuba Łukasz

Orientuś

047,18

0

4

Płóciennik Konrad

Azymut

047,51

0

5

Tkaczuk Tomasz

Azymut

048,19

0

6

Zuchmański Przemysław

Orientuś

049,06

0

7

Kalisiak Dawid

Azymut

052,11

0

8

Słomczyński Robert

Orientuś

065,01

0

9

Michalak Marcin

KTR Bikeorient

067,31

0

10

Sztranek Paweł

Azymut

072,11

0

11

Wdowiak Robert

RGR

077,35

0

12

Witczak Jacek

Metalowiec

080,41

0

13

Lewandowski Krzysztof

Orientuś

087,10

0

14

Mordaka Mariusz

Orientuś

092,56

0

15

Rzeńca Piotr

Orientuś

055,20

1

16

Marciniak Patryk

Azymut

074,35

5

ŁATWA KOBIET

0

-1

1

Sałogacka Julita
Sałogacka Natalia
Sałogacki Daniel

ind.

041,51

0

2

Cygan Agata
Juszczak Karolina

Gim. 15

042,18

0

3

Zarzycka Maria
Zarzycki Marcin

SP 101

050,38

0

4

Bota Natalia
Simonyan Ani
Hinc Filip
Miecznikowska-Pisarska Małgorzata

SP 101

056,18

0

5

Rafalska Daria
Rafalska Anna

Metalowiec

056,59

0

6

Pałczyński Marcel
Karasińska Martyna

SP 101

061,40

0

7

Łaszkowska-Płóciennik Tatiana

Metalowiec

070,41

0

8

Skorzycka Julita
Michniewska Angelica

Gim. 1 w Koluszkach

093,13

0

9

Mazur Marta
Mazur Matylda

Azymut

108,30

0

10

Paszyńska Klara
Paszyński Wojtek

Orientuś

99959,00

NKL

ŁATWA MĘŻCZYZN

0

0

1

Rafalski Bartosz

Metalowiec

033,05

0

2

Rzeńca Tomasz

Orientuś

034,09

0

3

Marcinkowski Dawid

Azymut

035,00

0

4

Ziólkiewicz Jan

Orientuś

037,25

0

5

Cygan Michał
Owczarczak Michał

SP 101

040,42

0

6

Młynarczyk Maksymilian

Orientuś

042,10

0

7

Górtatowski Jakub
Warszawski Edward
Pałczyński Mikołaj

SP 101

054,24

0

8

Zabuski Jakub

Metalowiec

062,26

0

9

Słomczyński Filip

Orientuś

081,31

0

10

Matczak Wojciech
Kulik Wiktor

SP 101

085,04

1

11

Grzelak Kamil
Suwalski Konrad

Gim. 1 w Koluszkach

091,14

1

ŚREDNIA KOBIET

0

-1

1

Gielec Julia

Orientuś

055,23

0

2

Doreń Wiktoria

Orientuś

055,51

0

3

Łącka Julia

Osir Góra Kalwaria

068,06

0

4

Morawska Małgorzata

Orientuś

069,03

0

5

Kaczorowska Katarzyna

RGR

077,19

0

6

Małachowska Aleksandra
Sola Anna
Jóźwik Weronika

Gim. 1 w Koluszkach

086,40

0

7

Borowska Matylda
Antosik Karolina
Kaczorowski Paweł
Kaczorowski Aleksander

ind.

109,18

0

8

Golińska Julia
Jeziorska Oliwia

Gim. 1 w Koluszkach

118,00

2

9

Nawrocka Agnieszka

ind.

151,00

2

10

Szczurowska Małgorzata
Manikowski Michał

ind.

133,35

3

ŚREDNIA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Knabe Tymoteusz

ZSP. 9

043,28

0

2

Cieślik Aleksander

Gim. 1 w Koluszkach

049,14

0

3

Deszcz Michał

Metalowiec

050,46

0

4

Nowak Michał

Orientuś

050,49

0

5

Mazurek Krzysztof

Metalowiec

051,38

0

6

Stusio Tomasz

ZSP 9

052,32

0

7

Łącki Jakub

Osir Góra Kalwaria

055,31

0

8

Spała Jakub

Gim. 1 w Koluszkach

056,17

0

9

Pietrzak Dawid
Dziuda Szymon

Gim. 1 w Koluszkach

060,54

0

10

Kulesza Igor

Orientuś

061,50

0

11

Stasiek Frączkowski

Gim. 1 w Koluszkach

062,58

0

12

Hubert Sydor

Orientuś

064,43

0

13

Kruś Kacper

ind.

065,01

0

14

Chejchman Bartłomiej

Gim. 1 w Koluszkach

086,22

0

15

Dyczka Jakub

ind.

125,38

0

16

Wacławiak Michał

ZSP 9

085,41

2

17

Malecha Rafał
Krawczyk Makary

Gim. 1

124,46

4

TRUDNA KOBIET

0

-1

1

Gielec Zuzanna

Orientuś

046,26

0

2

Hillebrand Uta

Orientuś

060,21

0

3

Wojtczak-Luter Anna

Metalowiec

064,46

0

4

Deredos Nina

Orientuś

067,25

0

5

Witkowska Natalia

XXXII LO

078,25

0

6

Wiklak Gabriela

ind.

101,57

0

7

Sztranek Iwona

Azymut

062,59

1

TRUDNA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Sztranek Jan

Azymut

047,40

0

2

Młynarczyk Piotr

Orientuś

048,56

0

3

Słomczyński Ignacy

Orientuś

049,57

0

4

Wiklak Adam

ind.

051,28

0

5

Lisiak Adam

Orientuś

058,01

0

6

Ziółkiewicz Krzysztof

Orientuś

059,19

0

7

Deredos Bruno

Orientuś

059,21

0

8

Andrzejczak Maciej

Azymut

059,29

0

9

Michalec Piotr

Orientuś

061,58

0

10

Deszcz Stanisław

Metalowiec

063,27

0

11

Nowak Paweł

Orientuś

066,37

0

12

Deredos Andrzej

Orientuś

069,18

0

13

Lisiak Paweł

Orientuś

069,48

0

14

Witkowski Zbigniew

ind.

070,32

0

15

Wierciński Piotr

Metalowiec

079,51

0

16

Zendeł Piotr

Gim. 1 w Koluszkach

097,40

0




    Informacje :
  • Czesław Bolanowski – sędzia główny, tel.: 42 657 – 11 – 70 , 600 – 164 – 012
  • Andrzej Gruszczyński – organizator, tel.: 42 655 – 06 – 00, 509 – 402 – 042
  • TVP3 – ŁÓDŹ telegazeta str. 232

INTERNET
|ORIENTERING |
|Ośrodek Edukacji Ekologicznej |


| Menu |

© 2017 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600