Zawody na Orientację

Popularne Zawody na Orientację w lesie łagiewnickim

09.01.2016 r wyniki :

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

Brak PK

ELITA KOBIET

0

-1

1

Białkowska Aneta

Orientuś

057,18

0

2

Nikitczenko Natasza

Orientuś

057,34

0

3

Wiecha Dominika

Orientuś

061,29

0

4

Konc Katarzyna

Azymut

064,25

0

5

Biniecka Małgorzata

Azymut

068,43

0

6

Deredos Nina

Orientuś

087,23

0

ELITA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Pabich Mariusz

Azymut

041,21

0

2

Pabich Tomasz

Azymut

042,36

0

3

Charuba Łukasz

Orientuś

044,36

0

4

Kowalski Paweł

Metalowiec

048,56

0

5

Królik Kinga

Azymut

050,05

0

6

Tkaczuk Tomasz

Azymut

051,44

0

7

Kalisiak Dawid

Azymut

053,55

0

8

Zuchmański Przemysław

Orientuś

055,06

0

9

Krempiński Piotr

Azymut

056,50

0

10

Zając Dawid

Azymut

062,33

0

11

Młynarczyk Piotr

ind.

064,29

0

12

Płóciennik Konrad

Azymut

066,33

0

13

Zajączkowski Mikołaj

ind.

067,20

0

14

Fijałowski Mateusz

Metalowiec

075,06

0

15

Sztranek Paweł

Azymut

090,47

0

16

Lewandowski Krzysztof

Orientuś

099,18

0

17

Fastyn Marcin

ind.

103,09

0

18

Każmierczak Robert

ind.

109,05

0

ŁATWA KOBIET

0

-1

1

Zamora Karolina
Dziedzińska Martyna
Pisarska Małgorzata

SP 101

045,47

0

2

Rafalska Daria

Metalowiec

049,38

0

3

Markiewicz Natalia
Mikołajczyk-Sowa Monika

SP 189

059,53

0

4

Pirek Dominika
Banasiak Julia

SP 101

064,36

0

ŁATWA MĘŻCZYZN

0

0

1

Bartos Ryszard

ind.

021,20

0

2

Rzeńca Tomasz

Orientuś

034,21

0

3

Rafalski Bartosz

Metalowiec

041,17

0

4

Luter Michał

Metalowiec

044,25

0

5

Ziółkiewicz Jan

ind.

046,32

0

6

Krakowiak Mikołaj
Cichal Czarek
Sperka Tomasz

SP 101

047,19

0

7

Sztranek Maciej

Azymut

056,06

0

8

Markiewicz Bartosz
Sowa Maciej

SP 5

057,43

0

9

Cygan Michał
Walczak Oskar

SP 101

051,07

1

10

Słomczyński Filip

Orientuś

118,40

1

11

Gunther Dawid
Stawicki Jakub

SP 101

069,27

3

ŚREDNIA KOBIET

0

-1

1

Cygan Agata

ZSPŁ

053,40

0

2

Gołda Wiktoria
Dereń Julia
Lipińska Wiktoria

SP 101

054,48

0

3

Sztranek Iwona

Azymut

056,24

0

4

Bańkowska Joanna
Hermaniuk Natalia

Gim.1 w Koluszkach

056,39

0

5

Jarzębowska Elżbieta
Kaczorowska Katrzyna

ind.

073,09

0

6

Morawska Małgorzata

Orientuś

077,36

0

7

Małachowska Aleksandra
Ratajska Malwina

Gim.1 w Koluszkach

097,07

1

ŚREDNIA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Lisiak Adam

Orientuś

040,17

0

2

Pisarski Michał

SP 101

043,59

0

3

Zendeł Piotr

Gim.1 w Koluszkach

050,36

0

4

Deszcz Michał

Metalowiec

063,23

0

5

Pietrzak Dawid
Spała Jakub

Gim.1 w Koluszkach

066,58

0

6

Dąbrowski Mariusz

ind.

071,09

0

7

Pietrzak Michał

Orientuś

072,27

0

8

Dąbrowski Bożydar

ind.

143,00

3

TRUDNA KOBIET

0

-1

1

Grzymkiewicz Liliana

Orientuś

044,18

0

2

Krempińska Julia

Azymut

050,43

0

3

Wiatrowska Hanna

ind.

082,11

0

TRUDNA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Rzeńca Piotr

Orientuś

049,20

0

2

Deredos Bruno

Orientuś

052,39

0

3

Wdowiak Robert

RGR

055,48

0

4

Sztranek Jan

Azymut

056,38

0

5

Słomczyński Ignacy

Orientuś

058,47

0

6

Bartos Grzegorz

Orientuś

060,00

0

7

Słomczyński Robert

Orientuś

060,15

0

8

Deredos Andrzej

Orientuś

061,42

0

9

Lisiak Paweł

Orientuś

062,28

0

10

Bartos Zbigniew

Orientuś

063,46

0

11

Michalec Piotr

Orientuś

065,47

0

12

Paszyński Józef

Orientuś

067,09

0

13

Wojnar Paweł

ind.

077,15

0

14

Deszcz Stanisław

Metalowiec

095,06

0

15

Block Amelia

Orientuś

072,23

NKL

 

 

 

 

 

 

 

 

#####

Jonc Vytas

Litwa

119,20

0

 

 

 

 

 

 

 

 

#####

Mordaka Mariusz

Orientuś

119,04

0




    Informacje :
  • Czesław Bolanowski – sędzia główny, tel.: 42 657 – 11 – 70 , 600 – 164 – 012
  • Andrzej Gruszczyński – organizator, tel.: 42 655 – 06 – 00, 509 – 402 – 042
  • TVP3 – ŁÓDŹ telegazeta str. 232

INTERNET
|ORIENTEERING |
|Ośrodek Edukacji Ekologicznej |


| Menu |

© 2016 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600