LATINO DANCE AND STRETCH    OPIS ZAJĘĆ


  • Są to zajęcia fitnessowo - taneczne, które opierają się na latynoskich tańcach, tj: Salsa, Bachata, Cha Cha, Samba, Rumba, Hula, Zumba. Pozwolą ona wyrzeźbić sylwetkę, a także poprawić samopoczucie i wydobyć grację:)

  • Taniec i Stretching sprawią, że Twoja sylwetka się wydłuży, ciało nabierze gibkości i elastyczności, a Ty poczujesz się bardziej pewna siebie.

  • Zajęcia są wszechstronne co sprawia, że każde zajęcia są inne i niepowtarzalne, raz są żywiołowe i dynamiczne, raz spokojne i sensualne. Podczas tych zajęć każda z Pań znajdzie coś dla siebie. Odpowiednie dla każdej kobiety w każdym wieku, niezależnie od stopnia umiejętności. Wszystkie kroki poznasz od podstaw.

Latino Fit Dance&Strech

ZAJĘCIA PROWADZI

Monika Izabela Krawczyk
Instruktor Tańca, Terapeutka Hawajskiej pracy z ciałem, Instruktor rekreacji ruchowej, Specjalistka Councellingu Gestalt, Tancerka w rewii tanecznej: Pół Żartem Pół Serio. Obecnie tańczy w Formacji Tanecznej Show Time i uczy w szkole tańca Urban Dance Zone oraz w klubie Fitness FitForFun. Trener Tańca - Animator na obozach dziecięcych i młodzieżowych.

Od dziecka trenowała jazdę figurową na lodzie, balet, tańce ludowe i towarzyskie. Uczestniczka wielu kongresów, festiwali, warsztatów tańców latino w kraju i za granicą. Jeden z nielicznych instruktorów tańca Hawajskiego i Polinezyjskiego.

"Jak słyszę muzykę całe moje wnętrze tańczy. Taniec to moja radość, miłość, moja namiętność. Dzięki tańcu wyrażam siebie, swoje uczucia, swoją kobiecość, mogę być taka jaką pragnę być naprawdę, wolna i radosna"

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W SALI NR 4 (PARTER)


Zapisy telefonicznie
697 107 083


* Forma Współpracująca

| Menu |
© 2015 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600