NIE LUBISZ SIĘ NUDZIĆ? ... PRZYJDŹ DO NAS!
Łabędzie

W piątek, 15 marca, w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi

odbyła się gala finałowa konkursu „Pracodawcy Kreujący i Wspierający Edukację 2013r." Podczas uroczystej gali nagrodzono pracodawców kreujących i wspierających szkoły różnego typu prowadzone przez miasto Łódź w minionym roku szkolnym. Wsparcie to miało formę zarówno pomocy finansowej jak i działań: edukacyjnych, sportowych, kulturalnych czy wychowawczych.
Celem konkursu, ogłoszonego zarządzeniem Prezydenta Miasta Łodzi w grudniu ub. roku, było wyróżnienie pracodawców uczestniczących w kreowaniu procesów kształcenia w szkołach, promowanie współpracy pracodawców ze szkołami oraz inspirowanie pracodawców do uczestnictwa w tworzeniu pozytywnego wizerunku współczesnej szkoły i podnoszenia jej prestiżu.

Statuetkami „Łabędź Łodzi” zostały uhonorowane firmy: P&G Gillette, Energorem sp. zo.o., Dalkia Łódź.

Konkurs został ogłoszony przez Prezydenta Miasta Łodzi przy współpracy z Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Oprawę artystyczną zapewniły występy: Karoliny Lutczyn-Friedek, 1 ŁÓDZKIEJ ORKIESTRY GITAROWEJ pod dyrekcją Janusza Kwiatosińskiego oraz uczestników Pracowni Wokalnej.
Karoliny Lutczyn-Friedek


Pracownia Wokalna Karoliny Lutczyn-FriedekPOWRÓT
ARCHIWUM

© 2013 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600