NIE LUBISZ SIĘ NUDZIĆ PRZYJDŹ DO NAS
ARCHIWUM
ARCHIWUM
I Łódzki Przegląd Twórczości Studenckiej


ŁOWISKO 201118 listopada o godz 17.00 w Centrum Zajec Pozaszkolnych odbył się I Łodzki Przegląd Twórczości Studenckiej.
Mieliśmy okazję zatrzymać się na chwilę by poznać sztukę jaką tworzą młodzi artyści. Grupa "Poliżongler" zaprezentowała pokaz sztuczek cyrkowych: levistick- Nina Kołodziejczak, diabolo- Iwo Kucharski, taniec poi świetlnych- Aleksandra Włodarczyk i Piotr Wiklak. Zaczarować nas próbował magik - iluzjonista Jerzy Jakub Buczyński, mistrzem pantominmy okazał się Mateusz Kowanacki, który równiez zaprezentował wraz z Arturem Perskawcem pokaz żonglerki.

W drugiej części Przeglądu przenieśliśmy się do galerii gdzie zobaczyliśmy niesamowity performance duetu Kot- Zagalski pt "Radośc tworzenia- acro painting" , Irmina Kot- Zagalska wystawiła również swoje prace- grafika artystyczna "Maski" pt „Opowieść o kobiecie, która odnalazła przodków, które możemy oglądać w naszej galerii do końca miesiąca.

W trzeciej - muzycznej części Przeglądu mogliśmy posłuchać utworów w wykonaniu Katarzyny Lewińskiej i Łuksza Wilczyńskiego oraz koncertu zespołu Suploid (Piotr Gruszczyński, Maciej Gawot, Jan Bojanowski, Smash, Piter Bara) który z pewnościom na długo zostanie w naszej pamięci.

Każdy uczestnik otrzymał tytuł Magistra Sztuk Wszelakich. Czekamy na kolejną edycję Przeglądu, wierzymy, że młodzi artyści nie przestaną nas zadziwiać swoim talentem, osobowościom i umiejętnościami.

| RELACJA W NASZEJ TELEWIZJI INTERNETOWEJ |


I Łódzki Przegląd Twórczości Studenckiej I Łódzki Przegląd Twórczości Studenckiej
FOTORELACJA ( KLIKNIJ NA ZDJĘCIE )


POWRÓT
ARCHIWUM

© 2011 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600