NIE LUBISZ SIĘ NUDZIĆ PRZYJDŹ DO NAS
ARCHIWUM
ARCHIWUM


Dyrektor
CENTRUM ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH nr 1
Andrzej Gruszczyńskiotrzymał NAGRODĘ PREZYDENTA MIASTA ŁODZI II STOPNIA

Za szczególne osiągnięcia w pracy na rzecz łódzkiej oświaty i wychowania młodego pokolenia Polaków

Dyplom


Z okazji Dnia Edukacji Narodowej najwybitniejsi pracownicy oświaty otrzymali Nagrody.
Wśród nich znalazł się Andrzej Gruszczyński dyrektor naszej placówki oraz prowadzący nasz chór Krzysztof Kozłowski. Wyróżnienia w imieniu prezydent Hanny Zdanowskiej wręczył wiceprezydent Krzysztof Piątkowski wspólnie z Małgorzatą Zwolińską, dyrektor Wydziału Edukacji UMŁ.

Nagrody Prezydenta 2011

- Dziękuję państwu za osiągnięcia i za wszystkie sukcesy zarówno w sferze organizacyjnej, jak i dydaktyczno-wychowawczej - mówił wiceprezydent, życząc wyróżnionym pracownikom oświaty, by uśmiech, radość i poczucie zawodowego spełnienia nie opuszczały ich każdego dnia pracy w tym trudnym i wymagającym zawodzie.

- Jesteście państwo najlepszymi z najlepszych. Wiedziałam, jak trudno uzyskać tę nagrodę. Dziś wiem też, jak trudno dokonać wyboru wyróżnionych osób. To dlatego że tak dużo dzieje się w łódzkich szkołach - mówiła Małgorzata Zwolińska, prosząc obecnych w Teatrze Muzycznym, by serdeczne słowa podziękowania za aktywność i zaangażowanie w codzienną pracę przekazali całej kadrze swoich placówek.

W sali Filharmonii Łódzkiej zorganizowano wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej, którego gospodarzami byli: wojewoda łódzki Jolanta Chełmińska i marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień. Władze miasta reprezentował wiceprezydent Łodzi Krzysztof Piątkowski.

W uroczystości udział wzięli nauczyciele, pracownicy oświaty z całego regionu łódzkiego, a święto tradycyjnie było okazją do podziękowań, gratulacji i życzeń. W uznaniu zasług liczne grono pedagogów odznaczonych zostało krzyżami zasługi, medalami resortowymi i nagrodami, które w imieniu władz państwowych wręczyła wojewoda Jolanta Chełmińska.

Okolicznościowy koncert w przedzień Święta Edukacji Narodowej i 238. rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej zagrała na koniec obchodów zgrała orkiestra Filharmonii Łodzkiej im. Artura Rubinsteina

Dyplom

GRATULUJEMY !!!
POWRÓT
ARCHIWUM

© 2011 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600