NIE LUBISZ SIĘ NUDZIĆ? ... PRZYJDŹ DO NAS!
Dyplom

Iuvenales Cantores Lodzienses na konkursie
CANTIO LODZIENSIS

W XV Łódzkim Festiwalu Chóralnym CANTIO LODZIENSIS, Młodzieżowy Międzyszkolny Chór Żeński IUVENALES CANTORES LODZIENSES przy CZP Nr 1 w Łodzi pod dyrekcją Krzysztofa Kozłowskiego zajął II miejsce w kategorii chórów młodzieżowych i uzyskał Nagrodę Specjalną - sesję nagraniową w Radio Łódź.

CANTIO LODZIENSIS Festiwal jest imprezą cykliczną o zasięgu ogólnopolskim. Głównym jego celem jest popularyzacja chóralistyki oraz literatury chóralnej polskiej i zagranicznej.

Organizatorami CANTIO LODZIENSIS są: Łódzki Dom Kultury, Polski Związek Chórów i Orkiestr, Akademia Muzyczna im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi.

Festiwal posiada formułę konkursu, a biorące w nim chóry i zespoły wokalne oceniane są przez Jury powołane przez organizatorów. Regulamin określa możliwość udziału zespołów oraz ich klasyfikację w ośmiu kategoriach: dziecięca, młodzieżowa, akademicka, stowarzyszenia i towarzystwa śpiewacze, szkoły muzyczne I st., szkoły muzyczne II st., zespoły wokalne oraz gospel i muzyki rozrywkowej. Najlepsze chóry otrzymują nagrody i wyróżnienia.

CANTIO LODZIENSIS CANTIO LODZIENSIS CANTIO LODZIENSIS


POWRÓT
ARCHIWUM

© 2012 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600