KULTURA I KREACJA...      |      KAŻDY MA MOC TWORZENIA      |      POMNÓŻ/WZBOGAĆ/SFERĘ/KULTURY      |      KAŻDY MOŻE BYĆ TWÓRCĄ

AKTUALNOŚCI CZP nr 1 ŁÓDŹ

Nagroda Prezydenta Miasta Łodzi dla nauczyciela z CZP 1

Nagroda Prezydenta Miasta Łodzi Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wręczono w poniedziałek nagrody najlepszym łódzkim nauczycielom. Jednym z nich był dyrygent 1 Łódzkiej Orkiestry Gitarowej Janusz Kwiatosiński działającej przy naszym ośrodku.

Zasłużonym pedagogom dyplomy uroczyście wręczyła prezydent Hanna Zdanowska.

- Dla miasta, które ma ambicje, chce się rozwijać i ma ku temu potencjał, edukacja jest jedną z najważniejszych rzeczy. Bo jak myśleć o rozwoju miasta, bez kadr, bez osób wykształconych w określonych zawodach, bez specjalistów poszukiwanych przez inwestorów. Edukacja na każdym poziomie jest dla nas szalenie istotna (...), bez niej nie można planować dobrej przyszłości. A zatem to państwo decydujecie o rozwoju Łodzi, ponieważ stanowi o tym poziom kształcenia. Dziękuję za to, że w tym trudnym procesie potrafimy być razem. Bo "takie będą Rzeczypospolite, jakie młodzieży chowanie" - mówiła prezydent do zgromadzonych w magistracie nauczycieli, życząc jednocześnie wszystkim słońca w sercach.

Prezydent Hanna Zdanowska podkreśliła, że dużą szansą na jeszcze lepszą przyszłość Łodzi oraz dla rozwoju łódzkiej edukacji może być wystawa Expo 2022, o którą usilnie zabiegamy.

W imieniu łódzkiego kuratora oświaty w spotkaniu wzięła udział wicekurator Elżbieta Ratyńska, która podziękowała wszystkim zgromadzonym, za to, że zawsze są blisko uczniów - za przekazywanie wiedzy merytorycznej, ale też pomoc w trudnych chwilach, a także współdziałanie z rodzicami i kreatywne pomysły.

Uroczystość, w której wzięli udział również liczni goście - przedstawiciele samorządu województwa i miasta, parlamentarzyści, reprezentanci służb mundurowych oraz łódzkiej archidiecezji - uświetnił występ chóru młodzieżowego z Liceum Ogólnokształcącego nr 1.

GRATULUJMY!!!

Nagroda Prezydenta Miasta Łodzi Nagroda Prezydenta Miasta Łodzi Nagroda Prezydenta Miasta Łodzi Nagroda Prezydenta Miasta Łodzi Nagroda Prezydenta Miasta Łodzi Nagroda Prezydenta Miasta Łodzi Nagroda Prezydenta Miasta Łodzi Nagroda Prezydenta Miasta Łodzi youtube lightbox galleryby VisualLightBox.com v6.0POWRÓT
AKTUALNOŚCI
© 2017 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600