KULTURA I KREACJA...      |      KAŻDY MA MOC TWORZENIA      |      POMNÓŻ/WZBOGAĆ/SFERĘ/KULTURY      |      KAŻDY MOŻE BYĆ TWÓRCĄ

AKTUALNOŚCI CZP nr 1 ŁÓDŹ


DUCHY I LUDZIE

W dniu 23.06.2017 r odbyła się premiera przedstawienia najstarszej grupy teatralnej „Lustro”
Pod tytułem „Duchy i Ludzie’’. Tematyką różnił się całkowicie od wcześniejszych spektakli. Na dzień dobry przywitały nas mroki i straszna muzyka. Już nie było kolorowo a chwilami było wręcz strasznie.

Najstarsza grupa zdecydowała się na przeniesienie na deski teatralne horroru. Minimalistyczne dekoracje, mroczna muzyka oraz naprawdę wspaniała gra aktorska zbudowały klimat, którymi chwilami zmuszał co wrażliwszych widzów do zasłaniania oczu!
Widzowie dali się ponieść atmosferze grozy i strachu. Aktorzy trzymali nas w napięciu od początku do samego końca, nie odpuszczając widzom nawet na chwile .. Wielu po skończonym spektaklu , odetchnęło z ulgą.

W spektaklu zagrali:

Julia Bielecka

    Zuzanna Frączyk

        Ola Michalak

            Paweł Karasiński

                Fabian Wolski

„DUCHY I LUDZIE” „DUCHY I LUDZIE” „DUCHY I LUDZIE” „DUCHY I LUDZIE” „DUCHY I LUDZIE” „DUCHY I LUDZIE” „DUCHY I LUDZIE” „DUCHY I LUDZIE” „DUCHY I LUDZIE” „DUCHY I LUDZIE” „DUCHY I LUDZIE” „DUCHY I LUDZIE” „DUCHY I LUDZIE” „DUCHY I LUDZIE” „DUCHY I LUDZIE” „DUCHY I LUDZIE” „DUCHY I LUDZIE” „DUCHY I LUDZIE” „DUCHY I LUDZIE” „DUCHY I LUDZIE” youtube lightbox galleryby VisualLightBox.com v6.0


Spektakl w naszej TELEWIZJI INTERNETOWEJ >>> TViPOWRÓT
AKTUALNOŚCI
© 2017 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600