KULTURA I KREACJA...      |      KAŻDY MA MOC TWORZENIA      |      POMNÓŻ/WZBOGAĆ/SFERĘ/KULTURY      |      KAŻDY MOŻE BYĆ TWÓRCĄ

AKTUALNOŚCI CZP nr 1 ŁÓDŹ

„ALICJA W KRAINIE CZARÓW”

W dniu 22.06 2017 odbyła się uroczysta premiera spektaklu „Alicja w krainie czarów” na podstawie książki L. Carolla. Był to spektakl grupy teatralnej „Lustro” - grupy wiekowej 9-12 lat w reżyserii Karoliny Lutczyn Friedek.

Spektakl oczarował nas nie tylko treścią i zabawnymi dialogami oraz wspaniałą grą aktorską dzieci ale również ferią kolorowych świateł, przepięknych kostiumów oraz niesamowitej charakteryzacji w wykonaniu profesjonalnej charakteryzatorki Kingi Kunz.
Barwne postaci takie jak niesamowity kot dziwak, gąsienica czy szalony kapelusznik pojawiały się na scenie raz po raz , wywołując salwy śmiechu.

Główna bohaterka Alicja grana brawurowo przez dwie zmieniające się aktorki, zabrała nas świat fantazji Louisa Carolla.

Spektakl zakończyła niesamowita scena procesu. Niesamowita królowa kier, karty oraz reszta bohaterów, wciągnęła publiczność w swój świat.
Zakończenie daje nadzieję na dalszy ciąg historii…

Czyżbyśmy mieli się spotkać po drugiej stronie lustra……
W spektaklu wystąpiły

Alicja : Oliwia Bugajska, Julia Świerczyńska
Kot dziwak : Ania Chybińska
Szarak : Roksana Gulińska
Mysz : Oliwka Michalak
Pan gąsienica : Michalina Bugajska
Kapelusznik: Maria Reichert
Suseł: Zuzanna Dzierżanowska
Królowa Kier : Zosia Chybińska
Nibyżółw: Oliwka Michalska

„Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” „Alicja w krainie czarów” youtube lightbox galleryby VisualLightBox.com v6.0


Spektakl w naszej TELEWIZJI INTERNETOWEJ >>> TViPOWRÓT
AKTUALNOŚCI
© 2017 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600