NIE LUBISZ SIĘ NUDZIĆ? ... PRZYJDŹ DO NAS!


Zaduszki w Klubie Nauczyciela

4 listopada 2016 r. w łódzkim Klubie Nauczyciela odbyły się jak co roku Artystyczne Zaduszki.
Wieczór poprowadził Wojciech Kawecki, który zaprosił do wspólnego wieczoru zadumy: Jerzego Rybińskiego, kabaret KAPOTA z Ewą Sonnenburg, Martyne Wróbel, Zespół Flałersi, Stanisława Bożyka oraz gościa specjalnego poete i barda Andrzeja Garczarka.

Nasz zespół FLAŁERSI tym razem wystąpił w wersji unplugged, w szerokim repertuarze od Bacha, przez Chopina do Paco de Lucii i Grechuty.

Gwiazdą wieczory był Andrzej Garczarek, bard lat 80. XX w. Współautor (wraz z Maciejem Zembatym) programu "Zgryz" w radiowej "Trójce".
W 1981 roku brał udział w Przeglądzie Piosenki Prawdziwej w gdańskiej hali „Oliwii”. Wykonał tam utwór pt. „Przyjaciół nikt nie będzie mi wybierał”. W 1989 r. na antenie radiowej Trójki emitowane były pierwsze odcinki z trwającego blisko dziesięć lat cyklu autorskiego: Literacko-muzyczny kantor wymiany myśli i wrażeń. W 1994 r. otrzymał nagrodę im. Jonasza Kofty – za twórczość radiową.

Cały koncert rejestrowała nasza TELEWIZJA INTERNETOWA już dziś występ
ANDRZEJA GARCZARKA
| KONCERT W TELEWIZJI INTERNETOWEJ |TViZaduszki w Klubie Nauczyciela - zespół FLAŁERSI Zaduszki w Klubie Nauczyciela - Andrzej Garczarek Zaduszki w Klubie Nauczyciela - zespół FLAŁERSI Zaduszki w Klubie Nauczyciela - zespół FLAŁERSI Zaduszki w Klubie Nauczyciela - Andrzej Garczarek Zaduszki w Klubie Nauczyciela - zespół FLAŁERSI Zaduszki w Klubie Nauczyciela - zespół FLAŁERSI Zaduszki w Klubie Nauczyciela - Andrzej Garczarek Zaduszki w Klubie Nauczyciela - zespół FLAŁERSI youtube lightbox galleryby VisualLightBox.com v6.0

POWRÓT
AKTUALNOŚCI

© 2016 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600