NIE LUBISZ SIĘ NUDZIĆ? ... PRZYJDŹ DO NAS!


Oddaj swój głos na nasz wniosek o numerze
B 0034

13 września 2014 roku na ulicy Piotrkowskiej Urząd Miasta Łodzi zorganizował „Sobotę z Budżetem Obywatelskim”. W prawie 80 punktach można było zasięgnąć informacji dotyczących zgłoszonych projektów.
Nie mogło zabraknąć również stanowiska promującego nasz projekt: „Wyposażenie i modernizacja Sali widowiskowej w CZP 1 w Łodzi”.
Chętnie udzielaliśmy informacji czego dotyczy nasz projekt, a każda zainteresowana osoba otrzymała od nas ulotki informacyjne oraz jabłko na osłodę.
Dla najmłodszych obywateli miasta przygotowaliśmy pamiątkowe balony.

Przy okazji przypominamy, iż wielkimi krokami zbliża się czas głosowania w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego dla Łodzi, swoje głosy można oddawać internetowo lub osobiście (bezpośrednio w punktach do głosowania)

w dniach 20 – 28 września 2014 r.

Zachęcamy wszystkich aby zostali naszą publicznością
i oddali swój głos na nasz wniosek o numerze B 0034 .

Za co już teraz serdecznie dziękujemy.Sobota z Budżetem Obywatelskim Sobota z Budżetem Obywatelskim Sobota z Budżetem Obywatelskim Sobota z Budżetem Obywatelskim Sobota z Budżetem Obywatelskim Sobota z Budżetem Obywatelskim Sobota z Budżetem Obywatelskim Sobota z Budżetem Obywatelskim jquery lightbox with html contentby VisualLightBox.com v6.0

POWRÓT
AKTUALNOŚCI

© 2014 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600