NIE LUBISZ SIĘ NUDZIĆ? ... PRZYJDŹ DO NAS!


Orffa show – to już trzydzieści lat!
ORFFA 30 lat

12 maja było w Łodzi jeszcze dosyć ciepło, co optymistycznie nastrajało wszystkich zaproszonych gości na jubileuszowy koncert Zespołu Instrumentów Klawiszowych ORFFA.
Przy głównej ulicy miasta, w nowo odremontowanej sali teatralnej Wyższej Szkoły Pedagogicznej "Lutnia" przed godziną 18.00 zebrali się goście. Wśród publiczności znaleźli się wielbiciele talentu założyciela i dyrygenta DARIUSZA PROSZAKA, a także wielu młodych i bardzo młodych muzyków, członków zespołu.
Muzyka to niezwykle wymagająca partnerka życiowa, jeśli ktoś raz zaangażuje się w ten związek, często ciężko i bez pochwał pracuje wiele lat. Koncert jubileuszowy z okazji trzydziestolecia istnienia ORFFY dał możliwość zaprezentowania wszechstronności wszystkich uczestników, którzy grają i śpiewają zarówno repertuar klasyczny, poważny jak i rozrywkowy – solo i jako zespół. Koncert uświetniony został występami Chóru Żeńskiego Juvenales Cantores Lodzienses oraz tancerzy: z Łódzkiej Szkoły Baletowej, Zespołu Mażoretek FAME i Zespołu Pieśni i Tańca ANILANA.

Niegrzecznie byłoby życzyć Panu Dyrygentowi następnych 30 lat pracy zawodowej,
ale życzymy jeszcze wielu jubileuszy i następnych słów uznania.


| WKRÓTCE RELACJA W TELEWIZJI INTERNETOWEJ | TViPOWRÓT
ARCHIWUM

© 2014 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600