NIE LUBISZ SIĘ NUDZIĆ? ... PRZYJDŹ DO NAS!


„MARZENKI” - Łódź 2016
„MARZENKI” - Łódź 2016

4 marca 2016 r. spotkaliśmy się kolejny raz na PRZEGLĄDZIE MAŁYCH FORM SCENICZNYCH I ESTRADOWYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ „MARZENKI” - Łódź 2016.
Życzliwe Obserwatorki – wicedyrektor Barbara Krzemińska-Sobczyk i prowadząca teatr Dorota Mikołajewska – cieszyły się, że to przegląd, nie konkurs, dzięki czemu mogły bez stresu, że muszą wybrać laureatów, co zawsze jest niełatwe, cieszyć się kolejnymi występami: inscenizacjami, tańcami, piosenkami. W przerwie na słodki poczęstunek Obserwatorki ustaliły, kogo za co można pochwalić, nastąpiło krótkie omówienie, wręczenie „Marzenek”, a na koniec wszyscy zaśpiewali z towarzyszeniem gitary piosenkę o Marzence, specjalnie na ten przegląd napisanej przez Dorotę Stobiecką.

Już teraz umówiliśmy się, że spotykamy się w przyszłym roku, a zatem – do zobaczenia!

Plantusiaczki Plantusiaczki Plantusiaczki Plantusiaczki Plantusiaczki Kajetan Kejczy Kajetan Kejczy Mimaki Mimaki Mimaki Mimaki Mimaki Zefirki Zefirki Plantusiaczki Plantusiaczki Plantusiaczki Plantusiaczki Jordanówka Jordanówka Jordanówka Jordanówka Jordanówka Jordanówka Jordanówka Marzenia Marzenia Marzenia Marzenia Marzenia Marzenia youtube lightbox galleryby VisualLightBox.com v6.0

POWRÓT
AKTUALNOŚCI

© 2016 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600