NIE LUBISZ SIĘ NUDZIĆ? ... PRZYJDŹ DO NAS!


Zaśpiewajmy razem z
1 Łódzką Orkiestrą Gitarową
czyli
KAWIARENKA KARAOKE "Pod kwiatkami"

Gdzie słyszysz śpiew, tam wstąp, tam dobre serca ludzie mają.
Źli ludzie, wierzaj mi, ci nigdy nie śpiewają… J. W. Goethe

Wspólne śpiewanie z 1 Łódzką Orkiestrą Gitarową po raz drugi.
"13" w piątek spotkali się wielbiciele śpiewu i gitary aby odśpiewać piosenki na które publiczność głosowała na poprzedniej edycji karaoke.
Tradycja karaoke jak wyczytaliśmy w sieci zaczęła się jak głosi legenda prawie czterdzieści lat temu w japońskim snack barze w Kobe, kiedy to barowy piosenkarz nie pojawił się w pracy. Właściciel baru postanowił działać, poprosił klientów żeby zaśpiewali sami. Ludzie zaczęli wykonywać piosenki. Wkrótce narodził się cały karaokowy przemysł. Rzecz jest o tyle ciekawsza, że przecież mowa o narodzie słynącym z powściągliwości. Dziś karaoke stanowi ważną część japońskiej kultury i jest wykorzystywane w prowadzeniu interesów.
Pełni także funkcję terapeutyczną pomagając dorosłym i dzieciom w zyskiwaniu pewności siebie w występach przed publicznością. W niektórych japońskich firmach pracownicy mają wręcz obowiązek uczestniczenia w firmowych imprezach karaoke. Dotyczy to pracowników wszystkich szczebli. W praktyce oznacza to, że przy mikrofonie spotykają się szefowie, menadżerowie i zwykli pracownicy. Wspólne śpiewa­nie pełni funkcję integrującą. Japończycy uważają, że karaoke to doskonała możliwość na zrobienie niezapomnianego wrażenia na swoim szefie. Kadra kierownicza zaś ma okazję zrzucić na chwilę swoją oficjalną twarz i pokazać, że też potrafi się bawić.

karaoke

W naszym karaoke uczestniczyły praktycznie wszystkie pokolenia i o dziwo wszystkie piosenki oprócz solistów wykonywała cała publiczność.
Nawet można było usłyszeć chóralny śpiew ze zwycięzcą nagrody publiczności - śpiewającym po francusku piosenkę Edith Piaf panem Mieczysławem Gajosem (firma J.J.K. STUDIO w przerwie zaprezentowała najnowsze teledyski a panu Mieczysławowi Gajosowi ufundowała nagrodę - nagranie teledysku).

Wszystkie drużyny rywalizowały w konkursie aktywności i wykazały się olbrzymią wiedzą muzyczną.
Zdobywca nagrody publiczności bisował po raz drugi, a na finał wszyscy odśpiewali piosenkę, która zajęła pierwsze miejsce w głosowaniu

- "Pod papugami" Czesława Niemena

Do miłej atmosfery przyczyniły się słodkości, którymi dzieliła się publiczność,
"bufecik" z kawą i herbatą oraz brawurowe prowadzenie zabawy przez dyrygenta Orkiestry - Janusza Kwiatosińskiego.

Wszyscy bawili się znakomicie, już nie możemy się doczekać
kolejnej edycji karaoke przy gitarze.
KAWIARENKA KARAOKE „Pod kwiatkami” KAWIARENKA KARAOKE „Pod kwiatkami” KAWIARENKA KARAOKE KAWIARENKA KARAOKE KAWIARENKA KARAOKE KAWIARENKA KARAOKE KAWIARENKA KARAOKE KAWIARENKA KARAOKE KAWIARENKA KARAOKE youtube lightbox galleryby VisualLightBox.com v6.0

POWRÓT
AKTUALNOŚCI

© 2015 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600