NIE LUBISZ SIĘ NUDZIĆ? ... PRZYJDŹ DO NAS!


Nagranie TVi z udziałem publiczności
kameralna3
W piątek 11 grudnia nasza sala choreograficzna zamieniła się w studio telewizyjne, w którym wykonawcy utworów, zawartych na kolejnej płycie z serii „Scena kameralna”, byli nagrywani przez naszego wszechstronnego muzyka, operatora kamery, twórcę TVi – Janusza Kwiatosińskiego z ekipą wspomagającą. Po kilku godzinach nagrań indywidualnych zaprosiliśmy na koncert publiczność, w obecności której kontynuowano nagrania.
Na zakończenie była prezentacja płyty audio z utworami SCENY KAMERALNEJ vol. 3, którą otrzymał każdy przybyły na rejestrację programu z publicznością.Efekty nagrań będzie można obejrzeć i posłuchać już wkrótce!
Zapraszamy do naszej TVi


Adam Napieralski Anna Bednarek Anna Bednarek Antoni i Mikołaj Salscy Antoni i Mikołaj Salscy DSC_9850 Karolina Czreczak Aleksandra Czreczak Aleksandra Czreczak Wojciech Nawrat FLAŁERSI Jacek Bartlewicz Marcel Czarnecki Marysia Przybylska Marysia Przybylska Mikołaj Salski Mikołaj Salski Aleksandra Wiśniewska Aleksandra Wiśniewska Paweł Kwiatosiński Piotr Wieczorkiewicz Rafał Konopiński Tomasz Bassi youtube lightbox galleryby VisualLightBox.com v6.0

POWRÓT
AKTUALNOŚCI

© 2015 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600