NIE LUBISZ SIĘ NUDZIĆ? ... PRZYJDŹ DO NAS!


Ogólnopolski Festiwal Teatrów
Dziecięcych i Młodzieżowych „Heca” w Płocku

„Heca” w Płocku W dniach 11-13 czerwca miała miejsce już XXVI edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Heca”, organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Maciusia Pierwszego w Płocku. Teatr Lustro już po raz drugi zaprezentował tam swoją twórczość teatralną.

Wystawiliśmy w tym roku trzy spektakle teatralne: „Siała baba mak”, „Drzazga” i „piateprzykazanie.pl” w reż. Doroty Mikołajewskiej. W konkursie wzięło udział 21 przedstawień z całej Polski.

I miejsce w kategorii Dziecięcej zdobyła nasza Dziecięca Grupa Teatralna „Lustro” za przedstawienie „Siała baba mak”, natomiast Młodzieżowa Grupa Teatralna „Lustro” została uhonorowana nagrodą specjalną za przedstawienie „Drzazga” i „piateprzykazanie.pl”.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy naszym młodym aktorom, życzymy nowych pomysłów i rozwiązań scenicznych oraz dalszych sukcesów. „Heca” w Płocku „Heca” w Płocku

„Heca” w Płocku „Heca” w Płocku „Heca” w Płocku „Heca” w Płocku „Heca” w Płocku „Heca” w Płocku „Heca” w Płocku „Heca” w Płocku „Heca” w Płocku „Heca” w Płocku „Heca” w Płocku „Heca” w Płocku „Heca” w Płocku „Heca” w Płocku „Heca” w Płocku „Heca” w Płocku „Heca” w Płocku „Heca” w Płocku „Heca” w Płocku „Heca” w Płocku „Heca” w Płocku „Heca” w Płocku „Heca” w Płocku youtube lightbox galleryby VisualLightBox.com v6.0

POWRÓT
AKTUALNOŚCI

© 2015 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600