NIE LUBISZ SIĘ NUDZIĆ? ... PRZYJDŹ DO NAS!
Ogólnopolski Przegląd Teatrów
Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”

Dziatwa 2016 18 -21 maja 2016 roku Teatr „Lustro” już po raz czwarty miał okazję uczestniczyć w Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”, po raz 37 organizowanym przez Bałucki Ośrodek Kultury w Łodzi. W tym roku nasz teatr reprezentowała grupa średnia, wystawiając spektakl pt „Historia pewnego przedmiotu” w reż. Doroty Mikołajewskiej. Spektakl porusza problem „Inności”, natomiast główny bohater Coś, zabierając nas w podróż po świecie przedmiotów, poszukuje odpowiedzi na jakże uniwersalne pytanie „Kim jestem”. „Dziatwa” pozbawiona jest elementu rywalizacji, dlatego od kilku lat nie jest już konkursem a przeglądem; możliwością konfrontacji, podzielenia się swoją twórczością, pomysłem na teatr. A pomysłów tych było naprawdę wiele! 15 grup z całej Polski miało okazję przez cztery dni uczestniczyć w prawdziwym święcie teatru, nie tylko oglądać nawzajem swoje spektakle ale również brać udział w licznych animacjach teatralnych, warsztatach oraz, jak co roku, w barwnym korowodzie ulicą Piotrkowską.

Gratulujemy naszym aktorom, życzymy kolejnych twórczych inicjatyw artystycznych, a opiekunom grupy: pani instruktor Karolinie Lutczyn-Friedek i panu Michałowi Gutowi, którzy przez cały ten czas byli z uczestnikami i wspierali ich na każdym kroku serdecznie dziękujemy!

Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa” Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa” Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa” Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa” Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa” Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa” Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa” Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa” Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa” Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa” Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa” Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa” Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa” Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa” Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa” Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa” youtube lightbox galleryby VisualLightBox.com v6.0

POWRÓT
AKTUALNOŚCI

© 2016 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600