NIE LUBISZ SIĘ NUDZIĆ? ... PRZYJDŹ DO NAS!
Ogólnopolski Przegląd Teatrów
Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”

Dziatwa W terminie 14 -17 maja odbyła się jubileuszowa, bo już XXXV edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Teatralnego „Dziatwa” organizowana przez Bałucki Ośrodek Kultury w Łodzi, podczas której na scenie pokazano najlepsze spektakle z całej Polski.
Grupa Teatralna „Lustro” reprezentowała dumnie, po raz kolejny nie tylko naszą placówkę, ale również całą Łódź. Grupa „Lustro” wystawiła spektakl „piąteprzykazanie.pl” w reż. Doroty Mikołajewskiej.

Przegląd nie miał charakteru konkursu, natomiast Dziecięca Rada Artystyczna po raz drugi wybrała i nagrodziła naszą grupę nagrodą specjalną "za naturalny przekaz, wybór tematu spektaklu, za kreatywne wykorzystanie rekwizytu i dobrą współpracę". Dziatwa
Dziatwie towarzyszyły liczne akcje i imprezy teatralne takie jak: warsztaty teatralne „W drodze do siebie, w drodze do teatru” w Teatrze Szwalnia, koncert Burkina Faso, konkurs plastyczny „Mój Teatr”. Oglądaliśmy także występy, animacje i warsztaty Przemysława Grządzieli i Iwony Cichosz, warsztaty Teatru Ognia i Papieru Grzegorza Kwiecińskiego oraz barwną akcję teatralną – korowód.
We wszystkich imprezach aktywnie wzięliśmy udział, podpatrując i ucząc się bardzo wiele. Zdobyte doświadczenia z pewnością wkrótce zaowocują nowymi spektaklami.


Gratulujemy naszej grupie i życzymy dalszych sukcesów teatralnych!POWRÓT
ARCHIWUM

© 2014 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600