NIE LUBISZ SIĘ NUDZIĆ? ... PRZYJDŹ DO NAS!


Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”
Dziatwa22 -25 maja 2013 miała miejsce już 34 edycja Ogólnopolskiego Przeglądu „Dziatwa” na którym nasza Dziecięca Grupa Teatralna „Lustro” zaprezentowała spektakl teatralny „Bajka o Niczym” na podstawie książki Marii – Mariańskiej Czernik pt „Nic” w reż. Doroty Mikołajewskiej.
Przegląd nie miał już charakteru konkursu dlatego wszystkie zakwalifikowane grupy były zwycięzcami i otrzymały nagrody natomiast nasza grupa zdobyła szczególne wyróżnienie gdyż została wybrana przez Dziecięcą Radę Artystyczną „Na Żubardzkiej” jako jedyna grupa i nagrodzona za „ciekawy pomysł, perfekcyjne wykonanie , piękną scenografię i kostiumy oraz interakcję z widownią.


DziatwaDziatwie oprócz fantastycznych występów najlepszych zespołów teatralnych z całej Polski towarzyszyły również warsztaty dla dzieci i instruktorów, przepiękny barwny korowód w Parku Staromiejskim połączony z plenerowym spektaklem Teatru Klinika Lalek oraz inne ciekawe akcje artystyczne.


Ta impreza zostanie na długo w naszej pamięci, gratulujemy naszej grupie dotychczasowych sukcesów teatralnych i trzymamy kciuki za dalsze.POWRÓT
ARCHIWUM

© 2013 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600