NIE LUBISZ SIĘ NUDZIĆ? ... PRZYJDŹ DO NAS!


Premiera Teatru Lustro

Premiera Teatru Lustro 20 marca 2015 r. w Bałuckim Ośrodku Kultury „Na Żubardzkiej” w Łodzi miała miejsce premiera spektaklu teatralnego „Drzazga” na motywach sztuki Roberta Jarosza „W beczce chowany” w reż. Doroty Mikołajewskiej. Sztuka opowiada o współczesnym młodym człowieku, który poszukuje swojego miejsca wśród ludzi. Pragnie przeciwstawić się powszechnemu, na każdym etapie życia, „wyścigowi szczurów”, ciągłego dążenia do doskonałości we wszystkich dziedzinach życia. Jest to również spektakl o rodzicach, którzy bardzo pragną uchronić swoje dziecko przed złem tego świata i uważają, że dziecko chowane w beczce nie zazna bólu ani cierpienia i wyrośnie na mądrego człowieka. Szybko jednak okazuje się, że wiedza, jaką można nabyć w beczce, do niczego się nie przydaje, a współczesny świat w którym rządzi pieniądz i kult ciała zaczyna mieszać się ze światem wirtualnym. „Drzazga” jest spektaklem o samotności i zagubieniu całego pokolenia młodych ludzi.

Dziękujemy serdecznie dyrekcji i pracownikom Bałuckiego Ośrodka Kultury „Na Żubardzkiej” za możliwość wystawienia sztuki i nieocenioną pomoc, naszym młodym aktorom Teatru Lustro za niezwykłe zaangażowanie we współtworzeniu teatru oraz wszystkim widzom, którzy tak licznie przybyli na nasz spektakl.

„Drzazga” „Drzazga” „Drzazga” „Drzazga” „Drzazga” „Drzazga” „Drzazga” „Drzazga” „Drzazga” „Drzazga” „Drzazga” „Drzazga” youtube lightbox galleryby VisualLightBox.com v6.0

POWRÓT
AKTUALNOŚCI

© 2015 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600