NIE LUBISZ SIĘ NUDZIĆ? ... PRZYJDŹ DO NAS!


„CZTERY PORY ROKU
W LESIE ŁAGIEWNICKIM”

2 czerwca 2016 w naszej Galerii podsumowaliśmy konkurs plastyczny „CZTERY PORY ROKU W LESIE ŁAGIEWNICKIM” ( Inspiracje przyrodą - kształty, kolory, faktury, struktury). Tegoroczny temat przewodni to ZWIERZĘTA DUŻE I MAŁE.

Jury nagrodziło trzy prace, wyróżniło cztery, zakwalifikowało na wystawę dziewiętnaście (protokół w „Konkursach”). Uroczystego otwarcia wystawy, omówienia konkursu i rozdania nagród dokonała wicedyrektor Barbara Krzemińska-Sobczyk, jednocześnie przewodnicząca jury. Pogratulowała laureatom i nauczycielom oraz zaprosiła obecnych do uczestnictwa w prowadzonych przez nas zajęciach – zarówno w Emdeku na Zawiszy, jak i w naszych filiach.

Jeszcze raz gratulujemy laureatom!„CZTERY PORY ROKU W LESIE ŁAGIEWNICKIM” „CZTERY PORY ROKU W LESIE ŁAGIEWNICKIM” „CZTERY PORY ROKU W LESIE ŁAGIEWNICKIM” „CZTERY PORY ROKU W LESIE ŁAGIEWNICKIM” „CZTERY PORY ROKU W LESIE ŁAGIEWNICKIM” „CZTERY PORY ROKU W LESIE ŁAGIEWNICKIM” „CZTERY PORY ROKU W LESIE ŁAGIEWNICKIM” „CZTERY PORY ROKU W LESIE ŁAGIEWNICKIM” „CZTERY PORY ROKU W LESIE ŁAGIEWNICKIM” „CZTERY PORY ROKU W LESIE ŁAGIEWNICKIM” „CZTERY PORY ROKU W LESIE ŁAGIEWNICKIM” „CZTERY PORY ROKU W LESIE ŁAGIEWNICKIM” „CZTERY PORY ROKU W LESIE ŁAGIEWNICKIM” „CZTERY PORY ROKU W LESIE ŁAGIEWNICKIM” „CZTERY PORY ROKU W LESIE ŁAGIEWNICKIM” „CZTERY PORY ROKU W LESIE ŁAGIEWNICKIM” „CZTERY PORY ROKU W LESIE ŁAGIEWNICKIM” „CZTERY PORY ROKU W LESIE ŁAGIEWNICKIM” „CZTERY PORY ROKU W LESIE ŁAGIEWNICKIM” youtube lightbox galleryby VisualLightBox.com v6.0

POWRÓT
AKTUALNOŚCI

© 2016 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600