• Wersja kontrastowa ALT + 4

CENTRUM ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH NR 1 W ŁODZI
Baner

PÓŁKOLONIE LATO 2021

Program półkolonii letnich 2021 w CZP 1

VI TYDZIEŃ (02–06.08.2021 r.)

PONIEDZIAŁEK 02.08.

07.00 – 09.00 gry i zabawy integracyjne, pogadanka nt.: zachowania bezpieczeństwa w czasie półkolonii
09.00 – 09.30 drugie śniadanie
9.30 – 13.00 wyjście do kina Cinema City „Kraina Smoków” (seans:10.00 – 12.00 GR. I i II)
13.00 – 14.00 obiad
14.00 – 15.00 zabawy konstrukcyjne z wykorzystaniem kolorowych kubeczków
15.00 – 17.00 gry i zabawy integracyjne

WTOREK 03.08.

07.00 – 09.00 gry i zabawy integracyjne
GRUPA I
09.00 – 12.00 wyjście do Planetarium i Obserwatorium - warsztaty astronomiczne i eksperymenty (czas trwania: 09.30 - 11.00)
12.00 – 13.00 zabawy sportowe
GRUPA II
9.30 – 10.30 zabawy sportowe
10.30 – 13.30 wyjście do Planetarium i Obserwatorium - warsztaty astronomiczne i eksperymenty (czas trwania: 11.00 - 12.30)
13.00 – 14.00 obiad
14.00 – 15.00 pokaz iluzji –Wujek Gapcio
15.00 – 17.00 gry i zabawy integracyjne

ŚRODA 04.08.

07.00 – 10.00 gry i zabawy integracyjne, gry planszowe
10.00 – 10.30 drugie śniadanie, pogadanka nt.: bezpieczeństwa na kręgielni
10.30 – 13.00 wyjście do kręgielni Grakula (czas trwania: 11.00 – 12.30 gr. I i II)
13.00 – 13.30 obiad
13.30 – 14.30 warsztaty pszczelarskie GR I / zabawy sportowe GR II
14.30 – 15.30 zabawy sportowe GR I / warsztaty pszczelarskie GR II
15.30 – 17.00 gry i zabawy

CZWARTEK 05.08.

07.00 – 08.30 gry i zabawy integracyjne, gry planszowe
08.30 – 09.00 drugie śniadanie, pogadanka nt.: zachowania się w lesie
09.00 – 14.00 wycieczka do OEE w Lesie Łagiewnickim - warsztaty przyrodnicze (gr.I 10.00-11.30, gr.II 11.30-13.00)
14.00 – 15.00 obiad
15.00 – 17.00 gry i zabawy, aby uśmiech był na twarzy – zabawy muzyczno-ruchowe

PIĄTEK 06.08.

07.00 – 10.00 gry i zabawy integracyjne, gry planszowe
10.00 – 10.30 drugie śniadanie, pogadanka nt.: bezpieczna zabawa w sali zabaw
10.30 – 13.00 wyjście do sali zabaw Piotruś Pan (czas trwania: 11.00 – 12.30 gr. I i II) każdy uczestnik przynosi: wygodny, sportowy strój na zmianę i skarpetki
13.00 – 14.00 obiad
14.00 – 17.00 konkurs „Mam talent” – pokazy artystyczne uczestników półkolonii, podsumowanie VI turnusu

ORGANIZATORZY ZAPEWNIAJĄ 1 GORĄCY POSIŁEK - obiad. Rodzice, we własnym zakresie, zapewniają dzieciom drugie śniadanie i napoje. Prosimy pamiętać o BUTACH NA ZMIANĘ oraz zapewnieniu dziecku odpowiedniego ubrania, (ew. ubrania na zmianę), stosownie do organizowanych imprez i warunków pogodowych – zgodnie z planem półkolonii.

Obsada:
Grupa I – Karolina Lutczyn - Friedek
Grupa II – Agnieszka Jedlikowska
Kierownik – Andrzej Gruszczyński

V TYDZIEŃ (26.–30.07.2021 r.)

PONIEDZIAŁEK 26.07.

07.00 – 10.00 gry i zabawy integracyjne, pogadanka nt.: zachowania bezpieczeństwa w czasie półkolonii
10.00 – 10.30 drugie śniadanie
10.00 – 13.00 wyjście do kina Cinema City „Raya i ostatni smok” (seans:10.30 – 12.00 GR. I i II)
13.00 – 14.00 obiad
14.00 – 15.00 zabawy muzyczno-ruchowe
15.00 – 17.00 gry i zabawy integracyjne

WTOREK 27.07.

07.00 – 09.30 gry i zabawy integracyjne
09.30 – 12.00 gra terenowa ze Strażą Miejską (czas trwania: 10.00 -11.30 GR. I i II)
12.00 – 13.00 zabawy sportowe
13.00 – 13.30 obiad
13.30 – 14.15 warsztaty taneczne GR.I / kodowanie na dywanie GR.II
14.15 – 15.00 kodowanie na dywanie GR.I / warsztaty taneczne GR.II
15.00 – 17.00 gry i zabawy integracyjne

ŚRODA 28.07.

07.00 – 09.30 gry i zabawy integracyjne, gry planszowe
09.30 – 10.00 drugie śniadanie, pogadanka nt.: bezpieczeństwa w komunikacji miejskiej i na pływalni
10.00 – 13.30 wyjście na basen „Wodny Raj” (czas trwania: 11.00 – 12.30 gr. I i II) każdy uczestnik przynosi: strój kąpielowy, klapki i ręcznik
13.30 – 14.30 obiad
14.30 – 15.30 warsztaty w studio nagrań GR. I/ stolikowe gry planszowe - kalambury GR. II
15.30 – 17.00 gry i zabawy

CZWARTEK 29.07.

07.00 – 08.30 gry i zabawy integracyjne, gry planszowe
08.30 – 09.00 drugie śniadanie, pogadanka nt.: zachowania się w lesie
09.00 – 14.00 wycieczka do OEE w Lesie Łagiewnickim - warsztaty przyrodnicze (gr.I 10.00-11.30, gr.II 11.30-13.00)
14.00 – 14.30 obiad
14.30 – 15.30 warsztaty w studio nagrań GR. II/ stolikowe gry planszowe - kalambury GR. I
15.00 – 17.00 gry i zabawy, aby uśmiech był na twarzy – zabawy muzyczno-ruchowe

PIĄTEK 30.07.

07.00 – 10.00 gry i zabawy integracyjne, gry planszowe
10.00 – 10.30 drugie śniadanie, pogadanka nt.: bezpieczna zabawa w sali zabaw
10.30 – 13.00 wyjście do sali zabaw Piotruś Pan (czas trwania: 11.00 – 12.30 gr. I i II) każdy uczestnik przynosi: wygodny, sportowy strój na zmianę i skarpetki
13.00 – 14.00 obiad
14.00 – 17.00 konkurs „Mam talent” –pokazy artystyczne uczestników półkolonii, podsumowanie V turnusu

ORGANIZATORZY ZAPEWNIAJĄ 1 GORĄCY POSIŁEK - obiad. Rodzice, we własnym zakresie, zapewniają dzieciom drugie śniadanie i napoje. Prosimy pamiętać o BUTACH NA ZMIANĘ oraz zapewnieniu dziecku odpowiedniego ubrania, (ew. ubrania na zmianę), stosownie do organizowanych imprez i warunków pogodowych – zgodnie z planem półkolonii.

Obsada:
Grupa I – Agnieszka Kibitlewska
Grupa II – Agnieszka Graczyk
Kierownik – Barbara Krzemińska - Sobczyk

IV TYDZIEŃ (19. – 23.07.2021 r.)

PONIEDZIAŁEK 19.07.

07.00 – 10.00 gry i zabawy integracyjne, pogadanka nt.: zachowania bezpieczeństwa w czasie półkolonii
10.00 – 10.30 drugie śniadanie
10.00 – 13.00 wyjście do kina Cinema City „Mustang z Dzikiej Doliny-droga do wolności” (seans:10.30 – 12.00 GR. I i II)
13.00 – 14.00 obiad
14.00 – 15.00 pokaz iluzji –Wujek Gapcio
15.00 – 17.00 gry i zabawy integracyjne

WTOREK 20.07.

07.00 – 09.30 gry i zabawy integracyjne
09.30 – 13.00 wyjście do Planetarium i Obserwatorium - warsztaty astronomiczne i eksperymenty (czas trwania: 10.00 -12.30)
13.00 – 13.30 obiad
13.30 – 14.15 zajęcia rytmiczne GR. I / malowanie kredą na chodniku „Moje wakacje” GR. II
14.15 – 15.00 malowanie kredą na chodniku „Moje wakacje” GR. I / zajęcia rytmiczne GR.II
15.00 – 17.00 gry i zabawy integracyjne

ŚRODA 21.07.

07.00 – 10.00 gry i zabawy integracyjne, gry planszowe
10.00 – 10.30 drugie śniadanie, pogadanka nt.: bezpieczeństwa na kręgielni
10.30 – 13.00 wyjście do kręgielni Grakula (czas trwania: 11.00 – 12.30 gr. I i II)
13.00 – 13.30 obiad
13.30 – 14.30 warsztaty pszczelarskie GR I / zabawy sportowe GR II
14.30 – 15.30 zabawy sportowe GR I / warsztaty pszczelarskie GR II
15.30 – 17.00 gry i zabawy

CZWARTEK 22.07.

07.00 – 08.30 gry i zabawy integracyjne, gry planszowe
08.30 – 09.00 drugie śniadanie, pogadanka nt.: zachowania się w lesie
09.00 – 14.00 wycieczka do OEE w Lesie Łagiewnickim - warsztaty przyrodnicze (gr.I 10.00-11.30, gr.II 11.30-13.00)
14.00 – 15.00 obiad
15.00 – 17.00 gry i zabawy, aby uśmiech był na twarzy – zabawy muzyczno-ruchowe

PIĄTEK 23.07.

07.00 – 09.30 gry i zabawy integracyjne, gry planszowe
09.30 – 10.00 drugie śniadanie
GRUPA I
10.00 – 11.30 warsztaty plastyczne
12.00 – 13.30 Robotyka z Akademią Bystrzaka
GRUPA II
10.00 – 11.30 stolikowe gry planszowe – kalambury
11.30 – 13.00 warsztaty plastyczne
13.00 – 14.00 obiad
14.00 – 15.30 Robotyka z Akademią Bystrzaka GR. II
14.00 – 17.00 konkurs „Mam talent” – pokazy artystyczne uczestników półkolonii, podsumowanie IV turnusu

ORGANIZATORZY ZAPEWNIAJĄ 1 GORĄCY POSIŁEK - obiad. Rodzice, we własnym zakresie, zapewniają dzieciom drugie śniadanie i napoje. Prosimy pamiętać o BUTACH NA ZMIANĘ oraz zapewnieniu dziecku odpowiedniego ubrania, (ew. ubrania na zmianę), stosownie do organizowanych imprez i warunków pogodowych – zgodnie z planem półkolonii.

Obsada:
Grupa I – Agnieszka Kibitlewska
Grupa II – Agnieszka Graczyk
Kierownik – Barbara Krzemińska - Sobczyk

III TYDZIEŃ (12. – 16.07.2021 r.)

PONIEDZIAŁEK 12.07.

07.00 – 10.00 gry i zabawy integracyjne, pogadanka nt.: zachowania bezpieczeństwa w czasie półkolonii
10.00 – 10.30 drugie śniadanie
10.00 – 13.00 wyjście do kina Cinema City „Kapitan Szablozębny i magiczny diament” (seans:10.30 – 12.00 gr. I i II)
13.00 – 14.00 obiad
14.00 – 15.00 warsztaty plastyczne GR. I / zabawy muzyczno-ruchowe GR. II
15.00 – 17.00 gry i zabawy integracyjne

WTOREK 13.07.

07.00 – 09.30 gry i zabawy integracyjne
09.30 – 12.00 gra terenowa ze Strażą Miejską (czas trwania: 10.00 - 11.30 GR. I i II)
12.00 – 13.00 zabawy sportowe
13.00 – 14.00 obiad
14.00 – 15.00 warsztaty plastyczne GR.II / zabawy muzyczno-ruchowe GR.I
15.00 – 17.00 gry i zabawy integracyjne

ŚRODA 14.07.

07.00 – 09.30 gry i zabawy integracyjne, gry planszowe
09.30 – 10.00 drugie śniadanie, pogadanka nt.: bezpieczeństwa w komunikacji miejskiej i na pływalni
10.00 – 13.30 wyjście na basen „Wodny Raj” (czas trwania: 11.00 – 12.30 gr. I i II) każdy uczestnik przynosi: strój kąpielowy, klapki i ręcznik
13.30 – 14.30 obiad
14.30 – 15.30 warsztaty teatralne GR. I/ stolikowe gry planszowe - kalambury GR. II
15.30 – 17.00 gry i zabawy

CZWARTEK 15.07.

07.00 – 08.30 gry i zabawy integracyjne, gry planszowe
08.30 – 09.00 drugie śniadanie, pogadanka nt.: zachowania się w lesie
09.00 – 14.00 wycieczka do OEE w Lesie Łagiewnickim - warsztaty przyrodnicze (gr.I 10.00-11.30, gr.II 11.30-13.00)
14.00 – 15.00 obiad
15.00 – 17.00 gry i zabawy, aby uśmiech był na twarzy – zabawy muzyczno-ruchowe


PIĄTEK 16.07.

07.00 – 10.00 gry i zabawy integracyjne, gry planszowe
10.00 – 10.30 drugie śniadanie, pogadanka nt.: bezpieczna zabawa w sali zabaw
10.30 – 13.00 wyjście do sali zabaw Piotruś Pan (czas trwania: 11.00 – 12.30 gr. I i II)
13.00 – 14.00 obiad
14.00 – 15.00 warsztaty teatralne GR II, / stolikowe gry planszowe – kalambury GR. I
15.00 – 17.00 konkurs „Mam talent” – pokazy artystyczne uczestników półkolonii, podsumowanie II turnusu

ORGANIZATORZY ZAPEWNIAJĄ 1 GORĄCY POSIŁEK - obiad. Rodzice, we własnym zakresie, zapewniają dzieciom drugie śniadanie i napoje. Prosimy pamiętać o BUTACH NA ZMIANĘ oraz zapewnieniu dziecku odpowiedniego ubrania, (ew. ubrania na zmianę), stosownie do organizowanych imprez i warunków pogodowych – zgodnie z planem półkolonii.

Obsada:
Grupa I – Agnieszka Graczyk
Grupa II – Joanna Banaszek
Kierownik – Joanna Ferska-Rzepka

II TYDZIEŃ (05. - 09.07.2021)

PONIEDZIAŁEK 05.07

07.00 – 10.00 gry i zabawy integracyjne, pogadanka nt.: zachowania bezpieczeństwa w czasie półkolonii
10.00 – 10.30 drugie śniadanie
10.00 – 13.00 wyjście do kina Cinema City „Luka” (seans:10.30 – 12.00 gr. I i II)
13.00 – 14.00 obiad
14.00 – 15.00 pokaz iluzji - Wujek Gapcio
15.00 – 17.00 gry i zabawy integracyjne

WTOREK 06.07

07.00 – 09.30 gry i zabawy integracyjne, gry planszowe GR. I przed grą drugie śniadanie
09.30 – 13. 00 wyjście do Planetarium i Obserwatorium – warsztaty astronomiczne i eksperymenty (czas trwania: 10.00 – 12.30)
13.00 – 13.30 obiad
GR I
13.30 – 14.15 zajęcia rytmiczne
14.15 – 15.00 malowanie kredą na chodniku "Moje wakacje"
GR II
13.30 – 14.15 malowanie kredą na chodniku "Moje wakacje"
14.14 – 15.00 zajęcia rytmiczne
16.00 – 17.00 gry i zabawy integracyjne

ŚRODA 07.07

07.00 – 10.00 gry i zabawy integracyjne, gry planszowe
10.00 – 10.30 drugie śniadanie, pogadanka nt.: bezpieczeństwa na kręgielni
10.30 – 13.00 wyjście na kręgielnie Grakula (czas trwania: 11.00 – 12.30 gr. I i II)
13.00 – 13.30 obiad
GR I
13.30 – 14.30 warsztaty pszczelarskie
14.30 – 15.30 zabawy sportowe
GR II
13.30 – 14.30 zabawy sportowe
14.30 – 15.30 warsztaty pszczelarskie
15.50 – 17.00 gry i zabawy

CZWARTEK 08.07

07.00 – 08.30 gry i zabawy integracyjne, gry planszowe
08.30 – 09.00 drugie śniadanie, pogadanka nt.: zachowania się w lesie
09.00 – 14.00 Wycieczka do OEE w Lesie Łagiewnickim – warsztaty przyrodnicze (GR I 10.00-11.30, GR. II 11.30-13.00)
14.00 – 15.00 obiad
15.00 – 17.00 gry, zabawy i konkursy, aby uśmiech był na twarzy

PIĄTEK 09.07.

07.00 – 10.00 gry i zabawy integracyjne, gry planszowe
10.00 – 10.30 drugie śniadanie 13.00 – 13.00 wyjście do sali zabaw Piotruś Pan (czas trwania: 11.00 – 12.30 gr. I i II)
13.00 – 14.00 obiad
14.00 – 17.00 konkurs „Mam talent” – pokazy artystyczne uczestników półkolonii, podsumowanie I turnusu

ORGANIZATORZY ZAPEWNIAJĄ 1 GORĄCY POSIŁEK - obiad. Rodzice, we własnym zakresie, zapewniają dzieciom drugie śniadanie i napoje. Prosimy pamiętać o BUTACH NA ZMIANĘ oraz zapewnieniu dziecku odpowiedniego ubrania, (ew. ubrania na zmianę), stosownie do organizowanych imprez i warunków pogodowych – zgodnie z planem półkolonii.

Obsada:
Grupa I – Agnieszka Kibitlewska
Grupa II – Agnieszka Graczyk
Kierownik – Katarzyna Janus

I TYDZIEŃ (28.06. – 02.07.2021 r.)

PONIEDZIAŁEK 28.06.

07.00 – 10.00 gry i zabawy integracyjne, pogadanka nt.: zachowania bezpieczeństwa w czasie półkolonii
10.00 – 10.30 drugie śniadanie
10.00 – 13.00 wyjście do kina Cinema City „Piotruś Królik2: na gigancie” (seans:10.30 – 12.00 gr. I i II)
13.00 – 14.00 obiad
14.00 – 17.00 gry i zabawy integracyjne

WTOREK 29.06.

07.00 – 09.00 gry i zabawy integracyjne, gry planszowe GR. I przed grą drugie śniadanie
09.00 – 11. 30 gra terenowa ze Strażą Miejską (czas trwania: 9.30 – 11.00)
11.30 - 13.00 gry i zabawy, aby uśmiech był na twarzy
GR. II przed zabawami drugie śniadanie
9.30 – 11.00 gry i zabawy, aby uśmiech był na twarzy
10.30 – 13.00 gra terenowa ze Strażą Miejską (czas trwania: 11.00-12.30)
13.00 – 14.00 obiad
14.00 – 15.00 pokaz iluzji - Wujek Gapcio
15,00 – 17.00 gry i zabawy integracyjne, konkursy

ŚRODA 30.06.

07.00 – 09.30 gry i zabawy integracyjne, gry planszowe
09.30 – 10.00 drugie śniadanie, pogadanka nt.: bezpieczeństwa w komunikacji miejskiej i na pływalni
10.00 – 13.30 wyjście na basen „Wodny Raj” (czas trwania: 11.00 – 12.30 gr. I i II) każdy uczestnik przynosi: strój kąpielowy, klapki i ręcznik
13.30 – 14.30 obiad
GR I
14.30 – 16.00 warsztaty kulinarne z Akademią Bystrzaka
GR II
14.30 – 16.00 zajęcia muzyczno-ruchowe
16.00 – 17.00 gry i zabawy

CZWARTEK 01.07.

07.00 – 08.30 gry i zabawy integracyjne, gry planszowe
08.30 – 09.00 drugie śniadanie, pogadanka nt.: zachowania się w lesie
09.00 – 14.00 Wycieczka do OEE w Lesie Łagiewnickim – warsztaty przyrodnicze (GR I 10.00-11.30, GR. II 11.30-13.00)
14.00 – 15.00 obiad
15.00 – 17.00 gry, zabawy i konkursy, aby uśmiech był na twarzy

PIĄTEK 02.07.

07.00 – 09.00 gry i zabawy integracyjne, gry planszowe
GR.I, przed warsztatami drugie śniadanie
9.00 – 11.30 warsztaty plastyczne: Kolorowe koty
11.30 – 13.00 zabawy sportowe
GR II, przed warsztatami drugie śniadanie
09.00 – 11.30 zabawy sportowe
11.30 – 13.00 warsztaty plastyczne: Kolorowe koty
13.00 – 14.00 obiad
GR I
14.00-15.30 zabawy muzyczno-ruchowe
GR.II
14.00 - 15.30 warsztaty kulinarne z Akademią Bystrzaka
15.30 – 17.00 konkurs „Mam talent” – pokazy artystyczne uczestników półkolonii, podsumowanie I turnusu

ORGANIZATORZY ZAPEWNIAJĄ 1 GORĄCY POSIŁEK - obiad. Rodzice, we własnym zakresie, zapewniają dzieciom drugie śniadanie i napoje. Prosimy pamiętać o BUTACH NA ZMIANĘ oraz zapewnieniu dziecku odpowiedniego ubrania, (ew. ubrania na zmianę), stosownie do organizowanych imprez i warunków pogodowych – zgodnie z planem półkolonii.

Obsada:
Grupa I – Anna Świerczyńska
Grupa II – Joanna Banaszek
Kierownik – Katarzyna Janus

REGULAMIN PÓŁKOLONII

1. Zajęcia półkolonijne odbywają się od poniedziałku do piątku, w godzinach godz. 07.00-17.00.
2. Każdy uczestnik półkolonii przychodzi ze swoją maseczką, środki dezynfekujące zapewnia organizator.
3. Uczestnicy półkolonii nie mogą przynosić swoich zabawek, gier ,maskotek itp.
4. Za dewastowanie i przywłaszczanie mienia odpowiedzialność materialną ponoszą rodzice lub opiekunowie prawni uczestnika (KC Art. 427).
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zagubione przez uczestnika.
6. Uczestnicy półkolonii zobowiązani są do przestrzegania zasad reżimu sanitarnego, zasad BHP i P. Poż.
7. Wpłata i oddanie wypełnionej karty zgłoszenia uczestnika w terminie jest warunkiem zapewnienia dziecku miejsca na półkoloniach.
8. W przypadku nie stosowania się do regulaminu półkolonii Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia uczestnika z półkolonii.
9. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w półkoloniach rodzice lub opiekunowie prawni dziecka zobowiązani są do poinformowania o tym organizatora na 4 dni (tj. do czwartku, do godz. 15.00) przed rozpoczęciem tygodnia półkolonii, co uprawnia do zwrotu kosztów. Wniosek o zwrot kosztów należy złożyć elektronicznie, na adres: kontakt@czp1.elodz.edu.pl.
10. W pozostałych przypadkach za nieobecność uczestnika lub rezygnację w trakcie trwania danego tygodnia zwrot kosztów nie przysługuje.
11. Rodzice zobowiązują się przestrzegać procedur obowiązujących w Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi na wypadek zagrożenia COVID-19 w zakresie zasad zapobiegania zakażeniu i rozprzestrzenianiu się choroby, w szczególności:
11.1. Przyprowadzają lub wydają zgodę na przyjście do placówki dziecku zdrowemu, bez objawów sugerujących jakąkolwiek chorobę.
11.2. W przypadku młodszych uczestników, przyprowadzają i odbierają dziecko osobiście, w przypadkach uzasadnionych, może to uczynić osoba przez nich pisemnie upoważniona. Przyprowadzają i odbierają dziecko wyłącznie osoby zdrowe.
11.3. Wyrażają zgodę na pomiar temperatury ciała uczestnika w czasie pobytu w placówce w przypadku wystąpienia niepokojących objawów.
11.4. Przyprowadzając i odbierając dzieci rodzice są obowiązani zachować dystans społeczny min. 1,5 metra w odniesieniu do pracowników, innych dzieci i ich rodziców.
11.5. Na życzenie i odpowiedzialność rodzica dziecko może nosić maseczkę podczas pobytu w placówce.
11.6. Wyposażają swoje dziecko w indywidualną osłonę nosa i ust.
11.7. Niezwłocznie informują placówkę w sytuacji objęcia rodziny kwarantanną/izolacją.
11.8. Nie posyłają uczestnika do placówki, jeżeli zamieszkiwał z osobą przebywającą w izolacji w warunkach domowych lub miał kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie w okresie ostatnich 10 dni.
11.9. Nie pozwalają uczestnikowi zajęć zabierać do placówki żadnych zabawek.
11.10. Regularnie przypominają uczestnikom o podstawowych zasadach higieny. Podkreślają, że powinni unikać dotykania oczu, nosa i ust, często myć ręce wodą z mydłem i nie podawać ręki na powitanie.
11.11. Uczulają dziecko na reagowanie na polecenia, nakazy i zakazy nauczyciela wynikające ze stosowania reżimu sanitarnego.
11.12. Rodzice mogą się kontaktować z nauczycielami i instruktorami pełniącymi opiekę w danym dniu wyłącznie telefonicznie lub elektronicznie.
11.13. Zwracają uwagę na odpowiedni sposób zasłania twarzy podczas kichania czy kasłania.
11.14. Rodzice nie mogą korzystać z toalet na terenie placówki.


ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA PROGRAMÓW
NASZEJ TELEWIZJI INTERNETOWEJ
TVI.DOMKULTURY.COM.PL


do góry